Ostrowska jest poważnie chora. Ujawniła swój stan zdrowia

W czasie, gdy na świecie panuje koronawirus wiele gwiazd otworzyło się przed internautami, Małgorzata Ostrowska także zdecydowała się w serwisie Facebook na szczere wyznanie, od lat choruje, a choroba z jaką się zmaga to borelioza.

Małgorzata Ostrowska zazwyczaj bardzo chroni swoje życie prywatne i rzadko możemy się dowiedzieć czegoś nowego, jednak w czasie gdy na świecie szerzy się koronawirus i większość z gwiazd jest odcięta od możliwości zarabiania decydują się na większe otwarcie przed fanami w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Brutalny atak na szpital i humanitarne centrum ONZ! 60 osób nie żyje

Podobną sytuację mamy w przypadku Ostrowskiej, w czasie kwarantanny gwiazda sceny postanowiła podzielić się kilkoma nagraniami i zdjęciami ze swojego domu w mediach społecznościowych. Użytkownicy mogli zobaczyć jak wygląda jej codzienne życie.

Choroba, na którą od lat cierpi Małgorzata Ostrowska to borelioza

W jednym z ostatnich nagrań, które Ostrowska zamieściła w serwisie Facebook zdecydowała się na naprawdę szczere wyznanie. Piosenkarka stwierdziła, że już od lat zmaga się z bardzo groźną chorobą, to borelioza. Jest to poważne schorzenie, które może zostać nam przekazane przez kleszcza kiedy wpiję się w skórę.

Zobacz również: IMGW ostrzega i publikuje „aleję tornad” w Polsce

„Ja w tym moim pięknym ogrodzie swego czasu przyjęłam na siebie kilkadziesiąt kleszczy w jednym roku, co za obfitowało 'cudowną' boreliozą. W związku z tym w tej chwili już pokornie koszę trawę jak tylko urośnie. Myślę, że do wszystkich trendów niezwykle ważnych i ekologicznych należy podchodzić z rozsądkiem, co czynię… Idę więc odpalić moją kosiarkę!”

– wyznała szczerze Małgorzata.

Borelioza jest to choroba zakaźna, którą wywołują bakterie Borrelia burgdorferi. Nieleczona po latach może doprowadzić do przewlekłego zapalenia stawów, powikłań neurologicznych, a czasami nawet zapalenia mięśnia sercowego.

https://www.facebook.com/watch/?v=677788963071007

Źródło: Interia

Polecamy także:

Afera w TVN na żywo! Gość wyrzucony z programu. Obrzydliwa manipulacja Kolendy-Zaleskiej

Różalowi puściły nerwy! Poleciały w ich stronę najgorsze obelgi

To nie żart! Andrzej Duda nagle pojawił się w „Rolnik szuka żony”. Wszystkich zatkało

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →