Qczajowi puściły nerwy! Zaatakował Andrzeja Dudę

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami, urzędujący Prezydent Andrzej Duda wypowiedział się ostatnio na temat osób LGBT, Qczaj, znany trener personalny, postanowił mu odpowiedzieć.

Kampania prezydencka wkracza w decydujące stadium, już niedługo odbędą się wybory, dlatego kandydaci nasilili swoje działania. Prezydent Andrzej Duda postanowił stanąć w obronie posła Żalka, który stwierdził w programie Katarzyny Kolendy-Zalewskiej, że LGBT to nie ludzie tylko ideologia. Po tych słowach poseł został przez prowadzącą usunięty z programu.

Czytaj też: Szok! Gwiazdy serialu „Ranczo” ujawniły na kogo zagłosują. Nie do wiary…

Te wypowiedzi wywołały prawdziwą burzę w mediach. Wiele gwiazd postanowiło zabrać głos w tej sprawie. Tak też uczynił, znany trener personalny Qczaj, który nie dawno dokonał coming outu i przyznał, że jest gejem.

Andrzej Duda wypowiedział się o LGBT, Qczaj odpowiada

„Kiedy od paru dni słyszę, że nie jestem człowiekiem, lecz ideologią, która niszczy polską tradycyjną rodzinę, jest mi mega przykro” – napisał na Facebooku Qczaj.

Zobacz również: Janda ujawniła na kogo zagłosuje. Sposób w jaki to zrobiła wkurzył wyborców PiS

Znany trener przyznał, że mimo iż rodzina, a w szczególności jego mama go wspiera, on nie może pozostać obojętny na tego typy wypowiedzi, które pojawiają się w mediach.

„Bywa, że oglądam zdjęcia pobitych twarzy i czytam: ‚bił/bije mnie mąż’, ‚zgwałcił mnie dziadek’, ‚moja mama piła/pije’, ‚boję się’, ‚Qczaj’ku pomóż’… Takich wiadomości jest tyle, że sam jestem na terapii, by radzić sobie z presją, którą czuję, chcąc wszystkim pomóc…”

– napisał trener.

Wybory prezydenckie 2020: Qczaj kontra Duda

„Bałem się nie jeden raz i podobnie jak wiele osób, które do mnie piszą, wychowałem się w ‚tradycyjnej polskiej rodzinie’. Tradycyjnie przez wiele czasu wychowała mnie babcia. Tradycyjnie dziś jedna z moich sióstr wychowuje dzieci bez biologicznego ojca, bo rodzinę rozbiła jak w wielu przypadkach przemoc!”

– dodaje następnie.

„Kochani jestem literą G w skrócie LGBT, jestem gejem – człowiekiem, ale to nie ja rozbijam polską rodzinę! To nie ja doprowadzę niejedną matkę do płaczu, wpędzając ją w poczucie strachu o swoje dziecko. To nie ja doprowadzę do najgorszych decyzji młodego człowieka, który nie wytrzyma presji. Miłość nigdy nie rozbija, rozbija ją podsycana nienawiść i szczucie, które znam od najmłodszych lat…”

– zakończył swoją wypowiedź Qczaj.

Źródło: Wp

Polecamy także:

Ostrowska jest poważnie chora. Ujawniła swój stan zdrowia

Brutalny atak na szpital i humanitarne centrum ONZ! 60 osób nie żyje

IMGW ostrzega i publikuje „aleję tornad” w Polsce

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →