Paweł Królikowski zrobił to przed szpitalem! Nagranie wyszło na jaw

Udostępnij:

Paweł Królikowski, aktor, którego Polacy pokochali między innymi za rolę w serialu „Ranczo” trafił jakiś czas temu do szpitala i od tego czasu stan jego zdrowia był bardzo popularnym tematem, bowiem wszyscy chcieli wiedzieć, czy choroba neurologiczna, na którą cierpiał ustąpi. Niestety choroba wygrała i 27 lutego aktor zmarł. Tymczasem światło dzienne ujrzało nagranie teledysku „Jest taki dom”, który jest ostatnim projektem, w jakim wziął udział Paweł Królikowski.

Zanim stan jego zdrowia pogorszył się, Paweł Królikowski był tytanem pracy

Ostatni projekt, w którym wziął udział Paweł Królikowski ("Ranczo") zanim choroba pogorszyła jego stan zdrowia, to nagranie teledysku "Jest taki dom",
fot.: Paweł Królikowski, screen/ Instagram

Zanim choroba sprawiła, że Paweł Królikowski trafił ponownie do szpitala, angażował się on mocno w działalność Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, bo na sercu leżał mu los starych, samotnych ludzi, którzy kiedyś bawili pokolenia Polaków. Krótko przed tym, zanim jego stan zdrowia ponownie się pogorszył, Paweł Królikowski wziął udział w projekcie, którym było nagranie teledysku do piosenki „Jest taki dom”, w którym obok niego wziął udział, między innymi, Daniel Olbrychski i Małgorzata Kożuchowska.

Nagranie trafiło do sieci i widać na nim, jak Paweł Królikowski, w towarzystwie innych sław polskiej sceny i estrady, śpiewa piosenkę „Jest taki dom”, która powstała w ramach akcji „Artyści dla Skolimowa”.

Nagranie teledysku do piosenki „Jest taki dom” to ostatni projekt, w jakim wziął udział Królikowski

Jest to ostatnie nagranie, na którym widać, jak Paweł Królikowski w miarę normalnie funkcjonuje. Niedługo potem, komplikacje po operacji usunięcia guza mózgu zmusiły go do odwiedzenia szpitala. Niestety już go nie opuścił.

Czytaj też: Mężczyzna zmarł podczas wywiadu na żywo. Nie uwierzysz o czym mówił

Aktor serialu „Ranczo” Paweł Królikowski zmarł z samego rana 27 lutego. Z powodu powikłań neurologicznych po operacji usunięcia guza mózgu. Niestety stan zdrowia Królikowskiego tylko się pogarszał, aż doprowadziło to zgonu, ta śmierć będzie nas smucić jeszcze przez długi czas.

źródło: pikio

POLECAMY:

Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Właśnie to ogłosiła

Wiśniewski zszokował wszystkich- ślubu nie będzie? Ten gest mówi wszystko

Rozenek nie jest w ciąży? Szokujące informacje obiegły sieć

Widzowie wściekli! Anna Mucha chce zapaść się pod ziemię

Martyniuk przeszedł przez piekło. Mógł stracić najważniejszą osobę w życiu

Gigantyczna zmiana pogody! Prognoza pogody na marzec szokuje

loading...
, , , , ,