Paweł Królikowski dziś obchodziłby urodziny. Wpis syna wyciska łzy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski zmarł ponad miesiąc temu, dziś by obchodził 59 urodziny, a z tej okazji jego najstarszy syn – Antek Królikowski postanowił zamieścić na portalu społecznościowym Instagram zdjęcie z tatą.

Czytaj też: Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fani nie kryli wzruszenia z powodu publikacji młodego aktorka, który niedawno przeżył olbrzymią stratę. Nie ulega wątpliwości, że Paweł Królikowski był dla syna jednym z największych wzorców życiowych oraz aktorskich. Dziś niestety ich wspólne rozmowy i rady pozostaną wyłącznie wspomnieniami, które Antek z pewnością będzie nosić do końca życia.

Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego po kilkuletniej walace o powrót do zdrowia. Aktor pierwszy raz w szpitalu pojawił się w 2015 roku, kiedy to skarżył się na bardzo silne bóle głowy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po badaniach okazało się, że artysta ma w głowie tętniaka, który wymagał natychmiastowej interwencji lekarskiej. Po tej sytuacji aktor dochodził do siebie i z tego głównie powodu jego obecność w mediach była bardzo ograniczona. Niestety po pewnym czasie problemy wróciły.

Paweł Królikowski dziś by obchodził 59 urodziny

Paweł Królikowski trafił ponownie do szpitala przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Niestety ze szpitala już nigdy nie wyszedł. Lekarze do końca walczyli o jego życie, lecz w wyniku licznych kompilacji popularny aktor 27 lutego zmarł. Dziś by obchodził swoje 59 urodziny. O tym fakcie w mediach społecznościowych postanowił przypomnieć jego najstarszy syn – Antek.

Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny #pawełkrólikowski #kiedyśbyłojakośfajniej

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisał na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram Antek.

Fani nie kryli, że Antek od małego jest bardzo podobny do swojego taty.

Ale podobni! Antku, wspominaj te najlepsze chwile! Takie jest życie.

Jesteście bardzo do siebie podobni.

Zobacz również: Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

Przede wszystkim piękne zdjęcie. Na pewno jest z Was dumny. Opiekuje się Wami z Góry. Jesteście wspaniałą Rodziną

– czytamy w komentarzach.

Paweł Królikowski zmarł miesiąc temu, dziś by obchodził 59 urodziny, jego najstarszy syn - Antek Królikowski postanowił zamieścić Instagram zdjęcie z tatą.
Paweł Królikowski zmarł miesiąc temu, dziś by obchodził 59 urodziny, jego najstarszy syn – Antek Królikowski postanowił zamieścić Instagram zdjęcie z tatą./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Wiśniewski odpowiada Buczkowskiej. Konflikt się zaostrza

14-dniowa kwarantanna nie wystarczy. Wszystko na nic?

Koronawirus w Polsce: Rekordowa liczba zgonów, coraz więcej zakażonych

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →