Cezary Żak jest krewnym legendy telewizji! Będziecie w szoku

Ranczo zemsta Wiedźm: Serial Ranczo to przede wszystkim kultowa produkcja TVP. Serial zadebiutował na małym ekranie w roku 2006 i był emitowany przez dziesięć kolejnych lat. Niestety w 2016 roku producenci podjęli decyzję o zakończeniu kręcenia zdjęć do serialu. Okazuje się jednak, że wbrew pozorom wciąż istnieje spora szansa na to, że ponownie ujrzymy perypetie mieszkańców Wilkowyi, bowiem już wkrótce mają ruszyć zdjęcia do filmowej ekranizacji serialu. Główną rolę w filmie ma odgrywać Cezary Żak, który jest bardzo blisko spokrewniony z dawną gwiazdą TVP, którą jest Tadeusz Drozda.

Ranczo zemsta Wiedźm: Legenda TVP kuzynem gwiazdy Rancza

CZYTAJ TEŻ: Boczek z „Świat według Kiepskich” już tak nie wygląda! Co za szokująca zmiana! Nie poznasz go

Cezary Żak zadebiutował w roli aktora w latach 80. ubiegłego stulecia. Na początku artysta występował przede wszystkim w epizodycznych i drugoplanowych rolach. Przełom w jego karierze nastąpił w roku 1997, kiedy to władzę telewizji Polsat zaproponowały mu grę w serialu komediowym „Miodowe Lata”. W tym samym czasie furorę w TVP robił kuzyn cioteczny aktora — Tadeusz Drozda. Mało kto do dziś zdawał sobie sprawę z pokrewieństwa obu artystów.

Ranczo zemsta Wiedźm: Cezary Żak to kuzyn legendy TVP (Tadeusz Drozda) . Aktor nigdy o tym nie wspomniał,  lecz teraz prawda wyszła na jaw.
Ranczo zemsta Wiedźm: Cezary Żak to kuzyn legendy TVP (Tadeusz Drozda) . Aktor nigdy o tym nie wspomniał, lecz teraz prawda wyszła na jaw.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan przerwała milczenie! Cała prawda o zwolnieniu z TVP

Czy zobaczymy jeszcze Cezarego Żaka?

Aktualnie fani serialu Ranczo są pełni obaw, czy ujrzą w najnowszej produkcji TVP odtwórcę ról proboszcza oraz wójta. Cezary Żak niestety w dość sceptyczny sposób odnosi się do swojego ewentualnego udziału w nowych nagraniach do kolejnego sezonu serialu oraz filmu opartego na jego fabule.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na premierę już tak długo zapowiadanego filmu. Wszyscy mają ogromną nadzieję bowiem, że film „Ranczo Zemsta Wiedźm” będzie równie śmieszny i dobry jak ukochany przez widzów TVP serial.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wiśniewski ujawnił prawdę – jego dzieciństwo to był koszmar!
Gessler nie wytrzymała! Zobacz co zrobi dziś w programie Kuchenne Rewolucje
Magda Gessler w Big Brotherze! To trzeba zobaczyć
Anna Mucha i jej dzieci. Nigdzie nie znajdziesz tych informacji
Gessler z synem szczerze u Kuby. Te informacje was zaszokują!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →