Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani

Udostępnij:

Ranczo zemsta Wiedźm wkrótce w kinach. Niestety wciąż nie rozstrzygnięta jest kwestia dotycząca kontynuacji macierzystego dla filmu serialu Ranczo. Po cichu mówi się,  że władze TVP są wstępnie zainteresowane produkcją 12 sezonu kultowego serialu,  lecz co chwila na drodze ku realizacji tego przedsięwzięcia pojawiają się nowe problemy. Pod sporym znakiem zapytania stał udział w nagraniach do kinowej ekranizacji serialu odtwórcy roli Kusego, którym jest od lat Paweł Królikowski. Jak wygląda aktualny stan zdrowia popularnego aktora? Czy Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusy wystąpią jeszcze razem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawa dodała zdjęcie. W internecie zawrzało

Serial Ranczo: Paweł Królikowski wraca do zdrowia

CZYTAJ TEŻ: Mucha pokazała się całkiem nago. Internauci nie dowierzają!

Paweł Królikowski to aktor znany przede wszystkim z ról odgrywanych w takich krajowych produkcjach jak Pitbull oraz serial Ranczo. Przez pewien czas aktor wzmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Z tej właśnie przyczyny udział aktora w wielu planowanych produkcjach stanął pod sporym znakiem zapytania. Na szczęście aktualnie z gwiazdą TVP jest już wszystko dobrze, a problemem okazał się być kleszcz, który wyrządził aktorowi niemały uszczerbek na zdrowiu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni nie zagrają już w Ranczo! Fani zrozpaczeni

Paweł Królikowski w „Ranczo zemsta Wiedźm”

Ranczo zemsta Wiedźm: Paweł Królikowski ciężko chory? Gwiazda TVP ciężko zachorował. Serial Ranczo ma problemy?  Ilona Ostrowska
Ranczo zemsta Wiedźm: Paweł Królikowski ciężko chory? Gwiazda TVP ciężko zachorował. Serial Ranczo ma problemy? Ilona Ostrowska

Ranczo zemsta Wiedźm to najnowsza prudukcja kinowa kultowego serialu Ranczo. Niestety wciąż nie wiadomo kogo ujrzymy w filmie spośród dobrze znanych gwiazd występujących na co dzień w kultowym serialu. Na dzisiejszą chwilę możemy być pewni,  iż z pewnością nie zabraknie takich gwiazd jak choćby Paweł Królikowski oraz Ilona Ostrowska. Niestety również wciąż nie rozstrzygnięta jest kwestia dotycząca jest kwestia udziału w nagraniach Cezarego Żaka,  który według mediów miał nie zgodzić się na proponowane honorarium.

POLECAMY TAKŻE:

Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Wiśniewski i Buczkowska wywołali skandal! Ludzie w szoku
Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta

, , , ,