Wojewódzki zachwycił fanów! Powrót legendy do show

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki podgrzał atmosferę do czerwoności oznajmiając, że do jego show na kanapę wraca po długiej przerwie gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje” Magda Gessler. Drugim gościem jaki uświetni wtorkowy wieczór będzie Tadeusz Muller, prywatnie syn Gessler, zawodowo również kucharz i kolejna rosnąca gwiazda telewizji TVN i portalu Instagram.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska ledwo się zasłoniła! Mężczyźni oszaleli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to obok Kuby Wojewódzkiego największe osiągnięcie wizerunkowe popularnej w Polsce telewizji TVN. Zarówno program Kuby Wojewódzkiego jak i „Kuchenne Rewolucje” podbiły serca widzów i zyskują wciąż nowych sympatyków.

Kuba Wojewódzki i Magda Gessler razem w jednym programie!

Kuba Wojewódzki Show i Gessler z "Kuchenne Rewolucje" razem w TVN, drugim gościem będzie Tadeusz Muller, zapowiedz na Instagram jest obiecująca
Kuba Wojewódzki Show i Gessler z „Kuchenne Rewolucje” razem w TVN, drugim gościem będzie Tadeusz Muller, zapowiedz na Instagram jest obiecująca

Co tydzień wiele milionów Polaków we wtorek i czwartek zasiada przed telewizorami aby zobaczyć kolejne emisje programów swoich ulubieńców. Dlatego właśnie nie bez powodu są nazywani królem i królową TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz dla fanów królewskiej, telewizyjnej pary szykuje się prawdziwa uczta, bowiem już dzisiaj 23 września na kanapie w programie Kuba Wojewódzki Show zasiądzie gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje” Magda Gessler. Nie jest to koniec niespodzianek, ponieważ po raz pierwszy gościem Kuby będzie syn Magdy – Tadeusz Muller – wschodząca gwiazda TVN.

CZYTAJ TAKŻE: Wiśniewski bierze rozwód. Jego byłe przerwały milczenie

Już same zapowiedzi telewizyjne i te na portalu Instagram mówią nam, że będzie to nie tylko przepełniony wieloma humorystycznymi akcentami odcinek, bowiem wiele wskazuje na to, że nie obędzie się też bez łez wzruszenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Padną bardzo osobiste pytania o życie prywatne. W tym również to rodzinne Magdy Gessler, a to jak wiedzą wszyscy jej fani jest bardzo kolorowe. Jednakże goście nie mają zamiaru unikać odpowiedzi – wręcz przeciwnie! Magda Gessler pozwala sobie w bardzo frywolny sposób prowadzić rozmowę o swoim życiu prywatnym. W zabawny sposób opowiada o swoim wieku i tym w jak się teraz czuję i czy przeżywa drugą młodość.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest siostra Kurdej Szatan? Cała prawda o Kasi

Z oficjalnego konta na Instagram Kuby Wojewódzkiego wiadomo, że widzowie są zachwyceni powrotem Magdy Gessler na kanapę do króla TVN. Nie mogą się wprost doczekać emisji odcinka.

Przypominamy! To już dziś jak w każdy wtorek o godzinie 22:30 na stacji TVN. Będzie się działo!

POLECAMY:

To tutaj kręcą „Ranczo”. Każdy może odwiedzić to miejsce
Dieta Muchy jej szkodzi, gwiazda ostrzega innych!
Kuba Wojewódzki zdradził swoje marzenie. Zaskoczeni?
Wojciechowska pochwaliła się partnerem. Nie uwierzycie kto to!

Tagi: Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje, TVN

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →