Kaczoruk zabrała głos w sprawie „Zatoki Sztuki”. Mówi o Wojewódzkim

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Latkowski zrobił film o pedofiliiNic się nie stało„, jak się okazuje „Zatoka Sztuki” gościła takie osoby jak Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki. Teraz była partnerka postanowiła zabrać głos w tej głośnej sprawie. Opowiedziała jak było podczas imprez. Sporo mówiła o Kubie.

Czytaj też: Gortat wyznał prawdę o Zatoce Sztuki! „Też tam byłem”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Coraz większego rozgłosu nabiera afera pedofilska, która miała mieć miejsce w sopockim klubie nocnym Zatoka Sztuki. Wszystko zdemaskował fil dokumentalny Sylwestra Latkowskiego pod tytułem „Nic się nie stało”, który został wyemitowany w TVP.

Następnie na antenie Telewizji publicznej odbyła się debata na żywo z udziałem twórcy dokumentu. To właśnie wtedy Latkowski wymienił kilka nazwisk osób znanych i wpływowych, które miały mieć coś wspólnego z całym zajściem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wymienił między innymi Tomasza Iwana, Borysa Szyca, Radosława Majdana, Jarosława Bieniuka, Natalię Siwiec, Blankę Lipińską, a także Kubę Wojewódzkiego. Teraz w tej sprawie swój głos postanowiła zabrać była partnerka samozwańczego króla TVN, Renata Kaczoruk.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli razem w Zatoce Sztuki

Sam Kuba Wojewódzki zdążył już wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie i zapowiedział pozew sądowy przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu, a także TVP.

„W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy czy aferzysty. Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisał Kuba.

Zobacz również: Morawiecki potwierdza. Koniec z maseczkami?

Renata Kaczoruk, także postanowiła wypowiedzieć się na ten temat, modelka zamieściła oświadczenie w mediach społecznościowych.

„Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w “Zatoce sztuki” na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji.. Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się. Łączenie nas z tragicznymi wydarzeniami, które miały tam miejsce jest skandaliczną manipulacja i próbą przyciągnięcia atencji widzów naszym kosztem. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń. Tak samo jak program nie ma nic wspólnego z walką o chronienie nieletnich…”

– napisała Renata Kaczoruk.

View this post on Instagram

Obudziło mnie słońce i zapachu bzu. Budziłam się bezpieczna, uśmiechnięta, bez traumatycznych wspomnień. Jeśli tak pamiętasz swoje poranki z dzieciństwa, masz za co być wdzięczny każdego dnia. Tak czuję, myśląc o ofiarach pedofilów, przedstawionych w filmie Tomasza Sekielskiego i materiale Latkowskiego. Jestem wdzięczna rodzicom i Państwu, którzy uchronili mnie przed wykorzystaniem seksualnym, gdy byłam bezbronna. Chciałabym, żebyśmy mogli spać spokojnie, wiedząc że kolejne pokolenia też rosną bezpieczne. Mówmy jednym głosem, w imieniu tych najbardziej bezbronnych. Bo ofiary tych wydarzeń są odsunięte na bok a ich traumy znowu WYKORZYSTANE.. do zbudowania medialnej afery, publicznego oskarżania i wciągania w nią osób, które przyciągają uwagę mediów.. Takich jak ja i mój były partner, z którym tworzyliśmy stabilny, trwający 6 lat związek i zatrzymywaliśmy się w “Zatoce sztuki” na obiad w przerwie w spacerze i wpadliśmy na otwarcie na dachu restauracji.. Dziś obudziliśmy się oskarżeni i zmuszeni do tłumaczenia się. Łączenie nas z tragicznymi wydarzeniami, które miały tam miejsce jest skandaliczną manipulacja i próbą przyciągnięcia atencji widzów naszym kosztem. Nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z osobami wskazanymi w programie ani też wiedzy na temat tamtejszych zdarzeń. Tak samo jak program nie ma nic wspólnego z walką o chronienie nieletnich… Dziś jesteśmy parę lat starsi i juz wiemy czemu władzy służą wywołujące nasze emocje tematy. Bardziej niż obronę poszkodowanych, mają wywoływać burzę piaskową, przykrywającą pobłażane w upolitycznionych wyrokach dramaty, które przez lata wydarzały się na plebaniach. Nie dajmy się wszyscy wmanewrować. Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczysta grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to tego czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków… 2mld zł na szerzenie nienawiści i PRZYKRYWANIE cierpienia dzieci skrzywdzonych i pozbawionych możliwości domagania się sprawiedliwości.. Ich sprawy w całym prokuratura umarza. Stańmy z nimi murem. Kuba, dołączam do Ciebie. I zachęcam wszystkich innych do tego samego. Wygrane od TVP przekaze na poczet Fundacji zwalczajacych takie przestepstwa

A post shared by Renata Kaczoruk (@renul_ka) on

Latkowski zrobił film o pedofilii "Nic się nie stało", jak się okazuje "Zatoka Sztuki" gościła takie osoby jak Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
Latkowski zrobił film o pedofilii „Nic się nie stało”, jak się okazuje „Zatoka Sztuki” gościła takie osoby jak Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Sonda: Na kogo zagłosowałbyś gdyby wybory odbyły się dzisiaj?

Nergalowi puściły nerwy! Najostrzejsze zarzuty do Latkowskiego

Grożą Szycowi śmiercią. Porażające fakty

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →