Gwiazda „The Voice” walczy o życie! Ten wpis wyciska łzy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maja Kapłon jest ciężko chora, a można nawet rzec, że umiera! Przypomnijmy, że Maja Kapłan to finalistka „The Voice of Poland” w TVP. 24-latka zachwycała przez wiele tygodni swoim talentem miliony widzów popularnego programu muzycznego. W tamtym czasie nie zapowiadało się na to, że artystka dziś będzie walczyć o swoje życie. Powodem całej sytuacji jest wada kręgosłupa, z którą Maja Kapłon przyszła na świat. Niestety liczne operację nie przyniosły żadnego pozytywnego rezultatu. Dziś młoda piosenkarka prosi ludzi dobrej woli o pomoc.

TO JEST TERAZ CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience
  2. Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)
  3. Szok! Królowa Elżbieta zrobiła to tuż po odejściu Harry’ego

Maja Kapłon pomału umiera. Młoda piosenkarka niedługo po zakończeniu programu muzycznego przeszła poważne komplikacje zdrowotne. Maja Kapłon jeszcze kilka tygodni temu występowała w „The Voice of Poland” w TVP, gdzie walczyła o zwycięstwo. Dziś niestety 24-latka walczy o życie. Powodem jest jej wrodzona wada kręgosłupa. Wschodząca gwiazda do tej pory przeszła mnóstwo operacji. Kiedy miała 20 lat przeszła 18 operację, która miała być już ostatnią. Wszczepiono jej wówczas metalowy pręt, który miał trzymać jej kręgosłup „w pionie” do końca życia. Niestety pręt złamał się, a to doprowadziło do poważnych komplikacji zdrowotnych. Do uratowania jej życia potrzebne są pieniądze w wysokości aż 5 milionów złotych.

Maja Kapłon ciężko chora

Czytaj również: Pilne wieści: Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec. Sytuacja jest poważna

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W zbieraniu środków swój udział zapowiedziały największe gwiazdy polskiego show biznesu. Wśród nich jest Michał Szpak oraz również Roksana Węgiel. Kilka dni temu Maja opisała swoje aktualne problemy zdrowotne.

Czytaj także: Wstrząsające wyznanie w „Sanatorium Miłości”. Widzowie w szoku

„Wszystko przede wszystkim posypało się w tym roku, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i kłucie w klatce piersiowej. Po dłuższych spacerach zaczynało mnie boleć biodro, przez co nie mogłam spać po nocach. Po badaniach okazało się, że stalowy pręt, który miał trzymać mój kręgosłup do końca życia – pękł już dwa lata temu! Starałam się żyć na maxa i w pełni wykorzystać dany mi czas. Koncertowałam, nagrałam płytę z zespołem, znalazłam wymarzoną pracę z dzieciakami. Często pomagałam, grając charytatywnie dla tych, którzy tej pomocy potrzebowali. Dzisiaj sama jestem w potrzebie…”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała młoda wokalistka, którą niedawno podziwialiśmy w TVP.

Dobre informacje od młodej piosenkarki

Dziś z kolei Maja podała bardzo dobrą wiadomość także dla swoich fanów. Okazało się, że operacja wkrótce zostanie zrealizowana. Pieniądze na nią mogą zostać wpłacone w późniejszym terminie. Co również podała do wiadomości.

Czytaj również: Zatrważające! Serialowy Arnold Boczek cierpi na śmiertelną chorobę – wywiad wyciska łzy

„Mam przede wszystkim nadzieję, że siedzicie bo ta wiadomość zwali Was z nóg… Jestem jeszcze w szoku… Nie dociera… Co najważniejsze pieniądze nie muszą być wpłacone od razu!!! Mamy również jeszcze trochę czasu!!! Leżę i płaczę ze szczęścia! W przyszłym tygodniu dostanę wycenę, ale Office zapewnia, że nie muszę się martwić bo za operacje mogę zapłacić częściowo. Przede wszystkim lecieć muszę już za 2 tygodnie, przez 2 tygodnie będę mieć testing, badania i przygotują plan operacji w oparciu o początkowy, oraz obserwacje na żywo. Muszę zacząć już szukać lokum w NY blisko szpitala, załatwiać loty i Visę (visa ponieważ mój czas pobytu tam nie jest określony, a visa jest pewniakiem) – oszacować te koszta + rehabilitacja po operacji (ponieważ koszta te nie wliczają się w cenę operacji i hospitalizacji) Nie wierzę. Kocham świat i ludzi na nim. Bóg słyszy nasze modlitwy”

– napisała na Facebooku (pisownia oryginalna).

Maja Kapłon jest ciężko chora,  a można nawet rzec, że umiera! Przypomnijmy,  że Maja Kapłan to finalistka The Voice of Poland w TVP. 24-latka zachwycała
Maja Kapłon/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE :

To koszmar. Gwiazda „M jak Miłość” odważyła się do tego przyznać

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z „M jak Miłość”? Jej słowa wiele mówią

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Górniak w ostrych scenach seksu z Lindą? Warunki jakie postawiła szokują.

Katastrofa samolotu! Mnóstwo ofiar. Jest nagranie (wideo)

Szok! Królowa Elżbieta zrobiła to tuż po odejściu Harry’ego

/TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →