Rozenek Majdan przesadza! Ludzie tracą cierpliwość

Od czasu, gdy w życiu Małgorzaty Rozenek Majdan pojawiła się ciąża, małżeństwo Majdanów z jeszcze większą niż dotychczas mocą zaatakowało Instagram, bowiem nie ma dnia, by któreś z nich nie wrzuciło na żer swoim fanom kilku zdjęć. Niestety, jak to często bywa, ilość nie przechodzi w jakość, bo nachalność, z jaką Perfekcyjna Pani Domu (TVN) i jej mąż, Radosław Majdan, promują siebie sprawia, że fani zaczynają mieć ich dosyć.

Czytaj też: Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie

Ciąża Rozenek Majdan to gorący temat, bo para od lat starała się o potomka. Szczególnie szczęśliwy jest z pewnością Radosław Majdan, dla którego będzie to pierwsze dziecko. Eksperci spekulują, że wartość reklamowa, jaką prezentuje sobą Perfekcyjna Pani Domu znacznie wzrośnie, sięgając poziomów, jakie do tej pory zarezerwowane były dla Kuby Wojewódzkiego.

Ciąża Rozenek Majdan wzbudza zainteresowanie, ale Perfekcyjna Pani Domu i Radosław Majdan przesadzają z promocją na Insta. Fani mają dość gwiazd TVN
fot.: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek Majdan, screen/ Instagram

Gwiazda TVN chyba za bardzo wzięła sobie to do serca, bo tak mocno nasiliła swoją obecność w social mediach, że fani zaczynają głośno wyrażać swój sprzeciw. Dodatkowo, Małgorzata Rozenek Majdan nigdy nie słynęła z naturalnych sesji zdjęciowych, ale ciąża spowodowała, że to co teraz ląduje na profilach Instagram dwójki celebrytów przechodzi wszelkie granice sztuczności.

Czytaj też: III wojna światowa właśnie się zaczęła? Oto konsekwencje likwidacji Sulejmaniego

Część fotografii wygląda, jakby para zatrudniła fotografa, który chodzi za nią krok w krok i robi „naturalne” zdjęcia dokumentujące jak przebiega ciąża Rozenek Majdan oraz „zwyczajne” życie pary celebrytów. Fani nie kupują tych ustawek i coraz głośniej mówią o tym, że Perfekcyjna Pani domu i jej mąż uprawiają bezczelny lans. Wystarczy odwiedzić profile, jakie Radosław Majdan i jego żona prowadzą na Insta, by odkryć, że jest w tym nieco racji.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Siwiec znowu w ciąży?! Gwiazda spodziewa się kolejnego dziecka?!
Rosati zaatakowana! Poszło o to jak traktuje swoje dziecko!
Sensacja! Kuba Wojewódzki chce być ojcem?!
Magda Gessler ma dość! Wstrząsający wpis na Insta!
Joanna Krupa znów to zrobiła! Fani są wściekli!

, , , , ,