Joanna Krupa znów to zrobiła! Fani są wściekli!

Joanna Krupa urodziła dziecko, co sprawiło, że zniknęła z tradycyjnych mediów, ale wzmogła za to swoją obecność na portalu Instagram. Niestety, wielu fanów nie jest zadowolonych z tego, czym dzieli się z nimi jurorka programu stacji TVN „Top Model”, bowiem jej profil zaczął ostatnio przypominać jeden wielki baner reklamowy. Osoby, które odwiedzają go, by poznać jakieś nowe szczegóły z życia modelki, którą jakiś czas temu magazyn Playboy uznał za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie są zawiedzione, bowiem coraz mniej na nim ciekawych treści, a coraz więcej sponsorowanych postów.

Czytaj też: Panowie, lepiej usiądźcie! Doda nago wita Nowy rok!

Macierzyństwo to czas w życiu kobiety, w którym wszystko inne schodzi na drugi plan. Potwierdza to Joanna Krupa, bowiem po tym, jak urodziła dziecko, zrezygnowała ona w udziału w finale ostatniej edycji show TVN „Top Model”. Dochody, które utraciła ze względu na zawieszenie zawodowej kariery, modelka magazynu Playboy postanowiła uzupełnić wykorzystując swój profil na Insta.

Joanna Krupa i jej dziecko reklamują co się da

Joanna Krupa urodziła dziecko i nie ma czasu na "Top model" (TVN). Modelka gazety Playboy zarabia teraz na reklamach na Insta, ale fani mają już tego dość.
fot.: Joanna Krupa, screen/ Instagram

Od tego czasu pełno na nim reklam, ale nie spotyka się to ze zrozumieniem fanów. Coraz więcej osób głośno wypomina modelce, że wrzuca na swój profil co popadnie i staje się przez to niewiarygodna. Tak było ostatnio, gdy Joanna Krupa wrzuciła zdjęcie, na którym trzyma w objęciach dziecko, ale przed nią stoi laptop zwrócony ekranem w stronę widzów, na którym wyświetlona jest strona internetowa polskiej firmy oferującej catering.

Czytaj też: Jacek Kurski zaskoczył! Będzie serial o Zenku Martyniuku

Nie jest to pierwszy raz, gdy Joanna Krupa reklamuje polski produkt będąc w USA, więc fani mają prawo czuć rozgoryczenie i oskarżając modelkę o skok na kasę. Tym razem przynajmniej gwiazda napisała, że z usług tej firmy korzysta, gdy jest w kraju, ale fani i tak czują pismo nosem i nie kupują tej bajki.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Viki Gabor hejtowana! Poszło o jej pochodzenie
Kurski w szoku! Gwiazda TVP otwarcie popiera LGBT
Zenek Martyniuk odpowiada na hejt po sylwestrze z TVP!
Justyna Żyła upokorzona w sieci! Co ona na siebie włożyła?!
Patricia Kazadi pokazuje naprawdę za dużo! Aż robi się gorąco!

, , , , ,