Rozenek ośmiesza się w Sieci! Ludzie jej nie oszczędzili

Udostępnij:

Noszenie miana Perfekcyjna Pani Domu to nie jest łatwa sprawa, bowiem każdy twój ruch jest bacznie obserwowany i skrupulatnie analizowany przez czepialskich fanów, którzy tylko czekają na nawet najmniejszą wpadkę. I właśnie taka wpadka przydarzyła się Małgorzacie Rozenek Majdan przy okazji zdjęcia, jakie jej mąż, Radosław Majdan, wrzucił na swój Instagram. Niewinne z pozoru zdjęcie przedstawia duet z programu „Iron Majdan” (TVN) przy ogrodowym stole w oczekiwaniu na posiłek, ale ten sielski obrazek zawiera jeden drobny szczegół, który nie umknął spostrzegawczym internautom.

Perfekcyjna Pani Domu przyzwyczaiła nas do tego, że zdecydowana większość zdjęć, na jakich pojawia się w przestrzeni publicznej jest wystudiowana, wysmakowana, po prostu… perfekcyjna. Ale życiem jest życiem i czasami przez PRowe sito przeciśnie się coś, co nie spełnia do końca wyśrubowanych kryteriów, jakie Małgorzata Rozenek Majdan nakłada na wszystko, co pojawia się w takich miejscach, jak Facebook czy Instagram.

Czytaj też: Wielkie zmiany w „Top Model”! Co dalej z programem?

Tym razem sprawcą całego zamieszania jest mąż gwiazdy TVN, męska połowa duetu „Iron Majdan” – Radosław Majdan. Były piłkarz zrobił bowiem zdjęcie sobie i małżonce czekających przy ogrodowym stole na obiad i podzielił się nim z fanami na swoim profilu w serwisie Instagram.

Czy Instagram daruje wpadkę Rozenek Majdan?

Radosław Majdan wrzucił na Instagram foto Gosi Rozenek Majdan ze źle zastawionym stołem. Czy gwiazda "Iron Majdan" (TVN) to już nie Perfekcyjna Pani Domu?
fot.: Małgorzata Rozenek Majdan, Radosław Majdan, screen/ Instagram

Czujni fani szybko odkryli, że rzeczywistość, w jakiej operuje Perfekcyjna Pani Domu nie jest do końca taka perfekcyjna, bo na samym skraju fotografii widać przygotowane sztućce, którymi za moment para będzie jadła. Powodem komentarzy i krytyki internautów jest fakt, że sztućce te leżą bezpośrednio na blacie stołowym. Przyjmuje się natomiast, że powinny one leżeć na serwetce.

Czytaj też: Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Ta z pozoru błaha sprawa pokazuje, że tak naprawdę Małgorzata Rozenek Majdan jest zwykłą osobą, która żyje normalnym życiem. Wytworzona na potrzeby programu TVN postać „Perfekcyjnej Pani Domu” jest tylko wytworem marketingowym, a nie kobietą z krwi i kości. I dobrze, bo dzięki temu Rozenek Majdan staje się bliższa nam wszystkim, którzy na co dzień nie jesteśmy przecież perfekcyjni.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wiśniewski szczerze o homoseksualizmie. Chodzi o jego dzieci!
Dziś premiera MasterChef. Totalne zaskoczenie w programie!
Rolnik szuka Żony: Seweryn podjął zaskakującą decyzję!
Gwiazda „Na wspólnej” kompletnie nago w sieci! (FOTO)
Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

, , , , ,