Królikowski walczy o życie. Była nadzieja na wyzdrowienie

Paweł Królikowski walczy o życie, bowiem w ostatnich latach przytrafia mu się jedna choroba za drugą. Aktor znany z serialu TVP1 „Ranczo” przeszedł wiele zabiegów ratujących życie, ale choć każda operacja była udana, wciąż nie można powiedzieć, że Królikowski jest już w pełni bezpieczny.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc
  2. Verhofstadt atakuje Polskę. Ostro przesadził
  3. Królikowski jest w ciężkim stanie! Żona czuwa non stop

Po raz pierwszy okazało się, że Paweł Królikowski jest chory w roku 2015, bowiem lekarze wykryli u niego wtedy tętniaka mózgu. Szybka operacja pozwoliła usunąć zagrożenie i Królikowski wrócił do swoich zajęć, ale niestety po jakimś czasie na jaw wyszedł kolejny poważny problem.

Czytaj też: Ziemkiewicz nie wytrzymał. Powiedział co myśli o Tusku

Okazało się, że gwiazdor serialu TVP1 „Ranczo” choruje na raka mózgu i konieczna była kolejna operacja, więc lekarze usunęli guza i zdawało się, że choroba odpuści na dobre, ale Paweł Królikowski znów walczy o życie! Tym razem okazało się, że po usunięciu guza powstał krwiak, który ponownie bezpośrednio zagroził aktorowi.

Paweł Królikowski jest ciężko chory

Paweł Królikowski ("Ranczo" TVP1) jest ciężko chory i walczy o życie. Ma już na koncie liczne poważne operacje i zakażenie, ale Królikowski wciąż walczy
Fot. Paweł Królikowski, screen/ Instagram

Aktor „Ranczo” trafił na stół operacyjny pod koniec 2019 roku, a lekarze po raz kolejny usunęli zagrożenie, ale niestety Paweł Królikowski pozostał w szpitalu, bowiem choroba nie odpuściła.

Czytaj też: Kwiatkowski podszedł nagle do dziewczyny w „The Voice Kids”. Gdy pokazał jej zdjęcie w telefonie – zamarła

Powodem kolejnego zagrożenia życia było zakażenie, jakiego nabawił się w szpitalu. Organizm osłabiony szeregiem poważnych operacji nie poradził sobie ze zwalczeniem infekcji. Królikowski ponownie walczy o życie, mimo, że wszystko zdawało się być na dobrej drodze.

Rodzina i fani aktora zadają sobie pytanie o to, kiedy skończy się ten koszmar i trzymają kciuki, by wrócił on w końcu do zdrowia.

źródło: pikio

POLECAMY:

Daniel Olbrychski stracił miliony! Wszystko przez jedną decyzję

Afera z WOŚP w tle. Nauczyciel zaatakował ucznia

Unia Europejska grozi Polsce. Kolejny wniosek przeciw Polsce

Joanna Kulig została publicznie upokorzona? Wybuchł skandal

Bogusław Linda pokazał córkę! Oto kim jest piękna Aleksandra Linda

, , , ,