Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc

Maja Kapłon, gwiazda programu „The Voice of Poland” umiera! Wokalistka od dzieciństwa boryka się z chorobą kręgosłupa, ale w ostatnim czasie choroba nasiliła się i konieczna jest kosztowna operacja, by Maja Kapłon mogła dalej żyć. Dziewczyna wystosowała w mediach społecznościowych prośbę o pomoc, ale jak na razie udało się zabrać około połowy wymaganej kwoty.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Królikowski jest w ciężkim stanie! Żona czuwa non stop
  2. Ministerstwo Sprawiedliwości uderza w Sąd Najwyższy! Koniec „samowoli”
  3. Ogromny cios! Jest decyzja ws Królikowskiego. Fani we łzach

W czasie trwania ostatniej edycji programu „The Voice of Poland” jak grom z jasnego nieba gruchnęła informacja mówiąca o tym, że Maja Kapłon umiera. Była uczestniczka show ma chory kręgosłup od dziecka, ale ostatnio jej stan dramatycznie się pogorszył.

Czytaj też: „Ustawa Kagańcowa” będzie zablokowana? Opozycja posuwa się do „ostateczności”

Lekarze umieścili w jej kręgosłupie pręt, który miał go stabilizować i sprawić, że choroba będzie mniej uciążliwa, ale jak poinformowała Maja Kapłon, pręt ten pękł i zaczął się potworny wyścig z czasem.

Maja Kapłon umiera i błaga o pomoc!

Maja Kapłon ("The Voice of Poland") umiera i może ją ocalić tylko droga operacja w USA. Choroba sprawia, że Maja Kapłon nie może oddychać. Pomóżmy jej!
fot.: Maja Kapłon, screen/ Instagram

Gwiazda „The Voice” zmaga się z trudnościami w oddychaniu i innymi komplikacjami sprawiającymi, że fani boją się, że umiera. Wymagana jest ratująca życia operacja, ale Maja Kapłon nie może jej przeprowadzić w Polsce. Zabieg mogą wykonać lekarze w USA, ale jego cena jest astronomiczna. Można powiedzieć, że życie dziewczyny ma wartość 5 milionów złotych, bowiem tyle ma kosztować operacja.

Czytaj też: Królikowski jest w ciężkim stanie! Żona czuwa non stop

Zbiórka uruchomiona w Internecie pozwoliła na razie zgromadzić nieco ponad połowę tej kwoty, ale czasu jest coraz mniej. Maja Kapłon boi się, że umiera, bowiem coraz trudniej jej oddychać, a każdy haust powietrza okupiony jest bólem. Pomóc jej można poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/maja-kaplon

źródło: Instagram

POLECAMY:

„Zamach stanu” w sejmie? Opozycja nie ma wątpliwości
Seweryn Nowak wyznał prawdę. Dlatego poszedł do „Rolnika”
Andrzej Duda ostro zareagował na wydarzenia w Izraelu
Nowy sezon „Ranczo” wraca? Tej gwiazdy już nie zobaczysz
Szokujące wieści! Jessica z „Rolnik Szuka Żony” podjęła życiową decyzję

, , , ,