Rozenek-Majdan ostro krytykuje Kaczyńskiego! Powiedziała co sądzi o PiS

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek-Majdan (TVN) na portalu społecznościowym Instagram krytykuje prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego i jego ugrupowanie polityczne.

CZYTAJ TEŻ: Gronkiewicz-Waltz wsypała kolegów! Nagle jej się wyrwało

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chodzi dokładnie o sytuację związaną z epidemią koronawirusa w Polsce oraz wydarzeniami mającymi miejsce w Sejmie w bieżący weekend. Perfekcyjna Pani domu nigdy nie kryła, że sprawy polityczne są dla niej bardzo istotne. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przez wiele lat ojciec celebrytki – Stanisław Kostrzewski był skarbnikiem partii Jarosława Kaczyńskiego, którą to dziś jego córka bardzo mocno krytykuje.

Zobacz również: Chiny się przyznały! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W piątek rozpoczęły się obrady sejmu, które mają na celu przyjęcie szeregu decyzji, które mają na celu pokonanie zagrożenia, którym dziś dla Polski jest koronawirus. Oprócz „tarczy antykryzysowej” parlamentarzyści debatowali również nad tematem zmiany terminu zbliżających się wielkimi krokami wyborów prezydenckich.

Zdaniem opozycji wybory powinny być niezwłoczne odwołane, ponieważ stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia tysięcy Polaków, a druga sprawa jest taka, że kampania kandydatów została w bardzo poważny sposób ograniczona.

Małgorzata Rozenek-Majdan krytykuje Jarosława Kaczyńskiego

Opinia partii rządzącej na ten czas jest jedna – wybory się odbędą. W tej sytuacji niestety dochodzi również do szeregu absurdów. W ubiegłym tygodniu prezes PiS – Jarosław Kaczyński stwierdził na antenie RMF FM, że ze względu na konstytucję wybory odbyć się muszą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety również parlamentarzyści PiS w nocy z piątku na sobotę przyjęli poprawkę do kodeksu wyborczego, co było niezgodne z art. 89 regulaminu sejmu. W tej sytuacji zaczęło się pojawiać coraz więcej zdań, że rząd będzie napierać na to, aby mimo wszystko wybory się odbyły w planowanym terminie.

W tej sytuacji olbrzymia krytyka spłynęła na partię Jarosława Kaczyńskiego. Wśród krytyków jest między innymi gwiazda stacji TVN – Małgorzata Rozenek-Majdan. Perfekcyjna Pani domu zamieściła na portalu Instagram bardzo dosadny wpis na temat całej sytuacji. Tak Rozenek-Majdan Krytykuje Jarosława Kaczyńskiego i PiS:

Zróbmy więc wybory, jakich nie przeżył nikt, parafrazując Oddział Zamknięty. Czy o to chodzi PIS-owi?! Te wybory nie powinny, nie mogą się odbyć. Czy to będzie pierwszy raz od uzyskania przeze mnie praw wyborczych, kiedy nie pójdę na wybory? Ilu będzie takich jak ja? Czy te wybory mają sens? Bez kampanii, w strachu o zdrowie. Z jaką frekwencją? Czy przełożenie ich do jesieni nie byłoby mądrzejszym rozwiązaniem? W co gra władza? Przecież tu chodzi o dużo więcej niż sprawowanie władzy.

napisała „Perfekcyjna”.

Źródło: Instagram

Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek-Majdan (TVN) na portalu społecznościowym Instagram krytykuje prezesa PiS  - Jarosława Kaczyńskiego.
Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek-Majdan (TVN) na portalu społecznościowym Instagram krytykuje prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego./ screen YouTube

Polecamy także:

Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

Kolejne zachorowania i zgony. Najnowszy raport resortu zdrowia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →