Rusin wyrzucona z TVN? Miszczak podjął szokującą decyzję

Czy w TVN w najbliższym czasie mają zajść bardzo radykalne zmiany? Czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona i straci pracę w Dzień dobry TVN? Taki scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny. Afera Kingi Rusin z Adele w tle sporo namieszała. Decyzja dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka podgrzewa jeszcze bardziej atmosferę. Kinga Rusin z pewnością nie mogła się spodziewać tego, że jej wyjazd do USA wywołała tak wielki skandal. Na dodatek władzę TVN coraz mocniej podkreślają, że praca z nią do najłatwiejszych nie należy. Czy w takiej sytuacji miałby nadejść koniec popularnej prowadzącej Dzień dobry TVN?

Kinga Rusin wyrzucona z TVN?

Wszyscy widzowie TVN dziś zadają jedno ważne pytanie: Czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona i straci pracę w Dzień dobry TVN? Bez wątpienia duży wpływ ma afera Kingi Rusin z Adele w tle. Decyzja Edwarda Miszczaka podgrzewa dodatkowo atmosferę. Według niego Kinga Rusin to dziennikarka, z którą praca nie należy do najłatwiejszych. Czy w takiej sytuacji stacja postanowiła całkowicie odświeżyć swoje kadry i wprowadzić powiew młodości i nowości?

Kinga Rusin jest mega dziennikarką, bardzo profesjonalną. Czasami jednak trudno sterowalną. Nasza relacja usiana jest różnego rodzaju przygodami. Bardzo ją cenię, doceniam, pracują z nią od wielu lat, ale nie powiem, że to jest łatwy dziennikarz. W sensie zarządzania obecnością w tym, czy innym programie

powiedział Edward Miszczak w rozmowie z „Faktem”.

Bez wątpienia sytuacja Kingi Rusin nie jest za komfortowa. Czy to oznacza jej koniec w TVN? Ciężko jak na razie powiedzieć. Sama dziennikarka jest aktualnie na wakacjach i deklaruje swoją tęsknotę za pracą. Pytanie, czy jej tęsknota w tej sytuacji zostanie zaspokojona?

Czy zobaczymy jeszcze Kingę Rusin w Dzień dobry TVN? Ciężko powiedzieć. Tym bardziej, że przedstawiono parę nowych prowadzących – Paulinę Krupińską-Karpiel i Damiana Michałowskiego. Bez wątpienia sytuacja dziennikarki jest mało komfortowa.

Czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona i straci pracę w Dzień dobry TVN? Afera Kingi Rusin z Adele w tle sporo namieszała. Decyzja Miszczaka podgrzewa atmosferę
TVN/ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy także:

Woźniak-Starak przejdzie ekshumację? Policja ma wątpliwości

Kurdej-Szatan zapytana wprost o alkohol. Odpowiedź zwala z nóg

PILNE: Katastrofa kolejowa. Pociągiem jechało 348 osób

Konflikt narasta! Mucha przesadziła – Stankiewicz uciekła ze sceny

Co z filmem „Ranczo zemsta Wiedźm”? Reżyser zabrał głos

IMGW: „Zagrożenie zdrowia i życia”. Drastyczna zmiana pogody

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →