Uczestniczka „TzG” w kusym bikini! Jest ogień!

Sandra Kubicka zaistniała w szerszej świadomości Polaków zajmując 3 miejsce w 10 edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Do tej pory modelka, która na stałe mieszka w Miami, znana była głównie z pracy na wybiegach oraz sesji fotograficznych dla największych magazynów modowych, takich jak Fashion Magazine, czy Glamour. Miała też okazję zostać dziewczyną z rozkładówki amerykańskiego wydania magazynu Playboy. Na szczęście dla fanów kobiecych kształtów, nie trzeba już odkopywać archiwalnych wydań czasopism, bo teraz, Sandra Kubicka pokazuje się w bikini na portalu Instagram.

Czytaj też: Szok! Sablewska pokazała wszystko w odważnej sesji!

Gdy Sandra Kubicka tańczyła w programie „Taniec w gwiazdami”, wielu widzów widziało w niej faworytkę do zwycięstwa, ale ostatecznie zajęła 3 miejsce. Mimo to, modelka zyskała w Polsce szerokie grono fanów, bo do tej pory znana była raczej tylko ze swej działalności w świecie mody. Teraz, gwiazda pokazuje na portalu Instagram jak wygląda w bikini i potwierdza, że to, że pojawiła się na rozkładówce magazynu Playboy nie było przypadkiem.

Sanda Kubicka w bikini jest już gotowa na wakacje

Sandra Kubicka, znana z udziału w show "Taniec z gwiazdami" w bikini na Insta! Jej piękne ciało mogliśmy już podziwiać m.in. w magazynach Glamour i Playboy
fot.: Sandra Kubicka, screen/ Instagram

Bikini to taki strój, który bezlitośnie obnaża wszelkie mankamenty sylwetki, ale na szczęście Sandra Kubicka nie ma powodów do obaw. Modelka znana między innymi z sesji dla Glamour jest posiadaczką pięknego ciała, którym lubi chwalić się na Insta.

Czytaj też: Atak na polskich turystów! Zaplanowana akcja (foto)

Sandra Kubicka wrzuciła właśnie do sieci zdjęcie, na którym dokumentuje swoje przygotowania do karaibskich wakacji i trzeba przyznać, że bardziej gotowa już chyba nie będzie, bowiem poza opalenizną nic jej już nie brakuje. Fani komplementują ją w dwóch językach, bo modelka prowadzi swój profil dla fanów z Polski i USA. Można więc powiedzieć, że jej uroda ma międzykontynentalny zasięg!

źródło: Instagram

POLECAMY:

Chodakowska eksponuje pośladki. Fani są zachwyceni
Nazista zostawił po sobie testament. Jego treść zaskoczyła wszystkich!
Zabijać nauczył się jako dziecko. Wzbudzał przerażenie wśród wrogów. Na wojnie nie miał sobie równych
Polacy przechwycili rosyjski samolot wojskowy! Polskie myśliwce poderwane do lotu
Adolf Hitler przeżył w 1945 roku? Są dowody od FBI (wideo)
loading...

, , , ,