Szok! Sablewska pokazała wszystko w odważnej sesji!

Maja Sablewska wróciła z wakacji w słonecznej Kalifornii i uczciła ten powrót wrzucając na Instagram zdjęcie niemal nago. Gwiazda telewizji TVN, w której kiedyś była jurorką w programie „X-Factor”, a teraz prowadzi programy o stylu, nie krępuje się pokazywać swe ciało, bo jest z niego dumna. Nic dziwnego, bowiem celebrytka ma na koncie rozbieraną sesję dla magazynu Playboy, a jak wiemy trafiają tam tylko najpiękniejsze kobiety.

Czytaj też: Maffashion pokazała gorące zdjęcia! Co za ciało

Była gwiazda programu „X-Factor” ma ostatnio dobry okres, wypełniony miłością i radością, bo zeszła się ze swoim dawnym partnerem, Wojtkiem Mazolewskim. Widać, że naładowała baterie na nowy rok, bowiem jej ostatni wpis na portalu Instagram jest pełny nadziei i siły. Przy okazji, Maja Sablewska pochwaliła się, że w tym roku skończy 40 lat, ale ciężko w to uwierzyć patrząc na to, jak wygląda nago.

Maja Sablewska nago jest uosobieniem pewności siebie

Sablewska nago podsumowuje na Insta zeszły rok. Była modelka magazynu Playboy i gwiazda TVN ("X-Factor") pomimo 40 lat, wygląda lepiej niż kiedykolwiek
fot.: Maja Sablewska, screen/ Instagram

Była modelka magazynu Playboy i gwiazda TVN zapowiedziała przy okazji, że ten rok będzie obfitował w jeszcze więcej odważnych sesji i wpisów na Insta, więc możemy oczekiwać, że będzie gorąco. Fani komentujący na portalu Instagram potwierdzają, że jest ona dla nich nieustającym źródłem inspiracji, bo Sablewska jest uosobieniem pewności siebie i wyzwolenia, czemu daje wyraz często pokazując się nago.

Czytaj też: Wiśniewski ujawnił bardzo bolesny sekret. Świat mu się zawalił

Trzeba otwarcie stwierdzić, lub potwierdzić to, o czym mówią fani, że Sablewska jest jak wino, bo im ma więcej lat, tym lepiej wygląda nago. Z pewnością ma na to wpływ stabilizacja emocjonalna, jaka często przychodzi w tym wieku. A wraz z nią, pojawia się pewność własnego ciała.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Nie do wiary! Oto jak będzie wyglądał ślub Bachledy- Curuś
Julia Wieniawa szczerze o mężczyznach. Padły ostre słowa!
Mandaryna jest wolna? Znaleźli ją tam gdzie Michała
Lepiej usiądź! Wyszła na jaw najskrytsza tajemnica Żaka!
Kidawa Błońska postradała zmysły! To co powiedziała przejdzie do historii

, , , , ,