Polacy ją pokochali, a teraz umiera na raka. Tragiczne wieści

Shannen Doherty, znana Polakom najlepiej jako Brenda z serialu „Beverly Hills 90210” umiera, bowiem rak piersi, z którym walczy od lat nie daje za wygraną i jest obecnie w czwartym, najgorszym stadium.

Shannen Doherty to ikona telewizji lat dziewięćdziesiątych, bowiem nie ma chyba nikogo z pokolenia, które dorastało w tych czasach, kto nie kojarzy charakterystycznej aktorki, znanej jako Brenda z serialu „Beverly Hills 90210”. Niestety, gwiazda od jakiegoś czasu zmaga się z nowotworem i rak, niestety, wygrywa, bowiem kilka dni temu Shannen Doherty ogłosiła, że jej nowotwór jest w stadium czwartym, co oznacza, że aktorka praktycznie umiera.

Shannen Doherty wyrobiła sobie opinię niegrzecznej dziewczyny show-businessu lat dziewięćdziesiątych, bowiem jej wybryki, kłótliwość i notoryczne spóźnianie się dawały paliwo plotkarskim mediom i stały się sławne na całym świecie.

Dziś aktorka ma 48 lat i jest już zupełnie inną osobą. Jak sama przyznała – zmieniła się. Duży wpływ miała na to bez wątpienia choroba, bo rak piersi, który pojawił się w jej życiu 5 lat temu postawił wszystko na głowie.

Shannen Doherty umiera, ale się nie poddaje

Shannen Doherty, znana jako Brenda z serialu "Beverly Hills 90210" umiera, bowiem rak piersi, z którym walczy od lat, powrócił i zaatakował z wielką siłą
fot.: Shannen Doherty, screen/ Instagram

Całą swoją energię Snannen Doherty skierowała na walkę z chorobą, ale gdy już wydawało się, że bitwa została wygrana, okazało się, że rak powrócił i aktorka została zmuszona do poinformowania mediów, że umiera.

Czytaj też: Wałęsa pijany czy niespełna rozumu? Dziennikarz był w szoku po jego słowach

Choć Doherty nie powiedziała tego wprost, to jej oświadczenie, mówiące, że jej nowotwór znajduje się w czwartym, najpoważniejszym stadium, można odczytać jako informację, że zostało jej maksymalnie kilka lat życia. Na szczęście, Shannen Doherty zachowuje spokój w obliczu tego, ze umiera.

źródło: CNN

POLECAMY:

Szefowa sztabu wyborczego prezydenta pogryzła mężczyznę

Wałęsa oszalał- powiedział to o Polakach dla Russia Today

Łzy w finale The Voice Kids. Uczestnik nie wytrzymał

Wieniawa nie wytrzymała. Emocjonalny wpis aktorki

Uczestnik „Rolnik szuka żony” poważnie chory. Otarł się o śmierć

To koniec zespołu Perfect! Dramatyczna wiadomość przyszła nagle

, , ,