Barbara Kurdej-Szatan chciała pomóc. Obrzydliwy hejt

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Strzelecki rozpoczął zbiórkę pieniędzy na kosztowną kurację w USA, w pomoc zaangażowała się Barbara Kurdej-Szatan na portalu Instagram. Aktorka znana z serialu „M jak Miłość” oraz „W rytmie serca” postanowiła wesprzeć znanego aktora. Niestety nie obyło się przy tej okazji bez krytycznych słów wymierzonych w stronę Kurdej-Szatan oraz Andrzeja Strzeleckiego. Czy krytycznie nastawieni internauci mają na ten temat rację? Pewne jest to, że kuracja aktora jest bardzo kosztowna. Czy uda się do uratować?

Andrzej Strzelecki to były rektor Akademii Teatralnej w Warszawie oraz aktor znany przede wszystkim z serialu „Klan”. Artysta choruje na nieoperacyjnego raka płuc, dlatego jedynym rozwiązaniem w walce z nim jest kosztowna terapia, która może się odbyć wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Koszt miesięczny kuracji wynosi aż 36 tysięcy złotych. Jest to suma olbrzymia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Meghan Markle ujawni wszystkie sekrety? Rodzina królewska w panice

Na ten moment docelowo organizatorzy zbiórki wyznaczyli sobie cel zebrania 1.5 miliona złotych na leczenie. Przyznają przy tym jednak, że kwota i tak w całości nie wystarczy na przeprowadzenie leczenia. W zbiórkę środków zaangażowała się Barbara Kurdej-Szatan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Strzelecki rozpoczął zbiórkę, Barbara Kurdej-Szatan wspiera aktora

Kochani. Andrzej Strzelecki – genialny aktor, wspaniały człowiek, profesor Akademii Teatralnej w Warszawie walczy o życie. Jego studenci mówią, że to on zawsze pomagał ludziom – teraz sam potrzebuje pomocy… ma nieoperacyjnego raka, ale w Stanach są leki, które musi przyjmować, aby przeżyć. Każdy miesiąc leczenia kosztuje 37000 $. Potrzeba łącznie 1500000 złotych. Proszę, pomóżcie, jeśli możecie, wpłaćcie lub przekażcie dalej linki i zdjęcia” – prosi w opublikowanym na Instagramie.

Niestety nie wszyscy internauci podeszli do zbiórki z takim entuzjazmem jak aktorka.

Najprościej przede wszystkim napisać 'daj’… ludzie majątki wyprzedają, żeby ratować siebie czy rodzinę…” – skomentowała jedna z oburzonych internautek.

Andrzej Strzelecki rozpoczął zbiórkę pieniędzy na kosztowną kurację w USA, w pomoc zaangażowała się Barbara Kurdej-Szatan na portalu Instagram.
Andrzej Strzelecki rozpoczął zbiórkę pieniędzy na kosztowną kurację w USA, w pomoc zaangażowała się Barbara Kurdej-Szatan na portalu Instagram.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Polskiej aktorce pękł tętniak! Wiemy co się z nią dzieje

Kłamstwo Trzaskowskiego! Chciał pogrążyć rząd i prezydenta

Agata Duda zaliczyła wpadkę! Tylko spójrzcie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →