Syn Martyniuka aresztowany! Naraził życie wielu osób

Syn Zenka Martyniuka złamał kwarantannę, dlatego został aresztowany i przebywa obecnie w areszcie, po tym jak już się uspokoił, ponownie ma problemy z prawem.

Czytaj też: Kolejne zgony i zachorowania. Nowe dane

Zenek Martyniuk skomentował ostatnio zachowanie swojego syna. Jak zapewniał Król Disco Polo Daniel nie ma już problemów z prawem, gdyż zrozumiał w końcu swoje błędy i chce się poprawić. Jego słowa jednak minęły się z prawdą, gdyż Daniel M. kolejny raz wdał się w spór z prawem.

Syn Zenka Martyniuka wrócił niedawno z podróży zagranicznej, więc tak jak każdy musiał się poddać obowiązkowej kwarantannie. Funkcjonariusze policji patrolujący okolicę postanowili sprawdzić, czy jest ona przestrzegana.

Podjechali pod dom Daniela M., jednak nikt im nie otwierał. W rozmowie telefonicznej dowiedzieli się, że syn Martyniuka bierze prysznic i potrzebuje 15 minut, żeby im otworzyć. Jak się jednak okazało minął się on z prawdą, gdyż po chwili podjechał pod dom.

Syn Zenka Martyniuka został aresztowany

„31-latek w sposób bardzo lekceważący odnosił się do obowiązku kwarantanny i zapowiedział, że nie będzie go przestrzegał”

– stwierdził nadkomisarz Krupa z Białostockiej policji.

Zobacz również: Sensacyjne wieści! Roksana Węgiel właśnie to skomentowała

jak dodał następnie nadkom. Tomasz Krupa, to nie wszystkie występki Daniela M., policja zatrzymała go także prowadzącego pojazd bez uprawnień. Prawo jazdy stracił trzy lata temu. W zawiązku z tym sprawa trafi do sądu, a syn Zenka znajduje się obecnie w areszcie.

„Policjanci zatrzymali mężczyznę, który notorycznie łamał zasady kwarantanny i nie stosował się do wyroku sądu. Przebywa on w specjalnym areszcie dla osób z grupy ryzyka związanego z koronawirusem”

– dodał nadkom. Tomasz Krupa.

Syn Martyniuka złamał kwarantannę, zostal aresztowany i przebywa obecnie w areszcie, po tym jak już się uspokoił, ponownie ma problemy z prawem
Syn Martyniuka złamał kwarantannę, zostal aresztowany i przebywa obecnie w areszcie, po tym jak już się uspokoił, ponownie ma problemy z prawem. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Nowe zgony i zakażenia. Ministerstwo podało dane

,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija sieć

Roksana Węgiel ostro skrytykowana! Zapamięta to na długo

To może Cię również zainteresować:

Kopią masowe groby na rozkaz władz. Nadchodzi najgorsze

Michał Wiśniewski wyznał koszmarną prawdę na żywo. Wszystkich zatkało

Chylińska ujawniła długo skrywany sekret – ma chore dziecko?

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →