Stockinger pożegnał się z rodziną. Dramatyczne wyznanie aktora. To okropne

Tomasz Stockinger znany z serialu produkcji TVP „Klan” zdobył się na wyznanie, opowiedział o czasach gdy choroba wygrywała. Absolutnie nikt nie wiedział o tym co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich rodziny. Pojawiały się w przestrzeni publicznej plotki, jednakże nigdy nie potwierdzone. Teraz jest inaczej bowiem Tomasz Stockinger zdobył się na wyznanie i opowiedział jak było kiedyś oraz jaki jest obecnie jego stan zdrowia.

Fani aktora serialu „Klan” nie wiedzieli, że sytuacja jest na tyle poważna, że Stockinger już zaczął żegnać się z rodziną. Spojrzał śmierci w oczy. To co opowiedział dla wielu jest wstrząsające. Niestety nie ma też dobrych wieści o jego zdrowiu. To bowiem, wciąż się pogarsza.

Czytaj też: Szokujący post Leszka Millera. Polacy mu tego nie darują

Tomasz Stockinger już żegnał się z bliskimi, choroba wygrywała

do wyznania aktora doszło podczas popularnego programu śniadaniowego telewizji TVN. Tomasz Stockinger w „Dzień Dobry TVN” wyznał, przez jak ciężkie chwile musiał przejść on i jego bliscy, Jak mocno dramatyczna była sytuacja, że postanowił uporządkować swoje sprawy oraz zacząć żegnać się zarówno z życiem jak i z bliskimi. Wszystko przez bardzo poważną operację serca, którą niedawno przeszedł.

Tuż po operacji stan zdrowia aktora mocno się pogorszył, sami lekarze nie wiedzieli czy gwiazda TVP i serialu „Klan”, Tomasz Stockinger z tego wyjdzie.

– Doszło do uszkodzenia jednej z zastawek mitralnych w sercu. Trzeba było ją zreperować podczas operacji na otwartym sercu

– ujawnił aktor.

Stockinger ujawnił swój stan zdrowia

Przed zabiegiem aktor zdecydował się pożegnać z bliskimi. Ryzyko wystąpienia powikłań ze śmiercią włącznie było bardzo realne.

– Nikomu tego nie życzę, ale jest to też wzbogacenie, doświadczenie, które przewartościowuje wiele rzeczy. Kiedy patrzy się śmierci głęboko w oczy, trzeba to zaakceptować. Tu nie ma miejsca na negocjacje

– wyznał aktor.

Zobacz również: Pilne! Mężczyzna podpalił się pod Sejmem

Na szczęście wszystko przebiegło dobrze. Aktor obecnie czuje się lepiej, operacja się udała. Operacja na szczęście się udała. Trzymamy kciuki i życzymy wiele zdrowia, mamy nadzieję również że Tomasz Stockinger będzie mógł zapomnieć o tym czym jest ciężka choroba.

Źródło: TVN

Polecamy także:

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →