Jackowski przeraża. Przepowiedział kataklizm. Przestraszył się swojej wizji

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa opowiedział ostatnio swoim fanom o wizji, którą była kolejna wojna światowa. To jedna z wielu w ostatnim czasie wizji znanego jasnowidza. Wcześniej Jackowski bardzo aktywnie wypowiadał się między innymi na temat epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie.

Jasnowidz z Człuchowa odnosił się także do tematu rządów Prawa i Sprawiedliwości i ich upadku. Teraz najnowsza wizja mężczyzny mówi o nadchodzącym konflikcie zbrojnym. Jackowski powiedział jakie będą przesłanki wskazujące na jego rozpoczęcie.

Czytaj też: Krwawe zamieszki na ulicach Francji! Użyto broni (wideo)

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa. Z jego usług korzystają przeróżne środowiska począwszy od osób prywatnych, a skończywszy na polskiej policji. Jasnowidz ma także na swoim koncie bardzo bliskie relacje ze światem polskiej mafii.

Krzysztof Jackowski i nowa wojna światowa

Przed laty uchodził za jednego z przyjaciół bossa mafii pruszkowskiej Andrzeja Kolikowskiego pseud. „Pershing”. To właśnie jemu miał pomagać przy pomocy swoich wizji. Dziś jednak Jackowski to zdecydowanie postać medialna. Niedawno podczas jednej z transmisji w Internecie miał wizję na temat nowego konfliktu zbrojnego na świecie.

Zobacz również: Kuba Wojewódzki ostro o LGBT! Wybuchł skandal

Jeżeli to będzie sprowokowane, to zanim to się zacznie, będzie mowa o dużym skażeniu środowiska. Ale to gdzieś poza Europązaczął Krzysztof Jackowski. Kolejne słowa jasnowidza wcale nie były pocieszające. Wręcz przeciwnie.

O cholera… – zawiesił z przerażeniem głos.

Następnie kontynuował:

Znów to słowo “brudna bomba”. Znów to słowo, które kiedyś używałem… Że gdzieś spadnie brudna bomba mówił dalej wizjoner. Po chwili dodał, w jakim miejscu rozegra się tragedia.

To się zacznie w miejscu, w którym byśmy się nie spodziewali za bardzo. Indie, Pakistan. Wojna będzie się toczyła w trzech różnych miejscach jednocześnie  – kontynuował, robiąc długie przerwy.

W dalszej części Jackowski podkreślił, że nie jest wykluczone, że konflikt dotknie również Europe.

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa opowiedział ostatnio swoim fanom o wizji, którą była kolejna wojna światowa.
Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa opowiedział ostatnio swoim fanom o wizji, którą była kolejna wojna światowa. Screen YouTube

Źródło: ProPolski

Polecamy również:

Znana aktorka przeszła piekło! Chcieli jej amputować nogi

Szok! Belgijski premier grozi Polsce i atakuje Andrzeja Dudę

Tusk zaorany. Takiej riposty się nie spodziewał

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →