Wprowadzono nagły zakaz w polskim mieście! Na miejsce wkroczyło wojsko. Szokujące informacje

Polsat News poinformował o szokujących wydarzeniach nad polskim morzem, nagle wprowadzono zakaz poruszania się w konkretnych obszarach a do akcji zmobilizowano marynarkę wojenną i wojsko.

Mieszkańcy i turyści są przerażeni. Z niecierpliwością i napięciem obserwują rozwój sytuacji. Wszyscy czekają jakie będą następne decyzje. Póki co zdecydowano o całkowitym zakazie kąpieli i żeglugi.

Czytaj też: Jackowski przeraża. Przepowiedział kataklizm. Przestraszył się swojej wizji

Grupa Nurków Minerów 8. Flotylli Obrony Wybrzeża prowadzi działania w rejonie Trójmiasta oraz Rewy. W Gdyni odkryto bowiem minę morską z okresu II wojny światowej. Ma ona prawie 2 metry długości i blisko 70 centymetrów szerokości, a jej waga wynosi 987 kg. Materiał wybuchowy, który się w niej znajduje, ocenia się na siłę 1000 TNT.

Nad morzem wprowadzono zakaz poruszania się, wkroczyło wojsko

Ze względu na bardzo wysoki stan zagrożenia zdecydowano natychmiast o wydaniu niezbędnych zakazów w tym zakazu poruszania się w pobliskim rejonie oraz zakaz żeglugi i kąpieli.

Zobacz również: Krwawe zamieszki na ulicach Francji! Użyto broni (wideo)

Według informacji podanych przez Polsat News wszystko wróci do normy gdy uda się zneutralizować niebezpieczeństwo. Mina morska ma być odholowana na 3 mile od Gdyni i tam zneutralizowana.

Sytuację na bieżąco relacjonują polskie media.

Źródło: Polsat News

Polecamy również:

Kuba Wojewódzki ostro o LGBT! Wybuchł skandal

Znana aktorka przeszła piekło! Chcieli jej amputować nogi

Szok! Belgijski premier grozi Polsce i atakuje Andrzeja Dudę

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →