Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Viki Gabor (The Voice Kids) podobnie jak reszta artystów przekaże pieniądze na walkę z COVID-19, koncert charytatywny odbył się 4 kwietnia – od razu pojawiły się pytania, ile gwiazdka zarabia skoro stać ją na taki gest?

Viki Gabor to dawna uczestniczka The Voice Kids, która podobnie jak reszta artystów podjęła decyzję,  że przekaże sporą sumę na walkę z koronawirusem. Wiktoria wzięła udział w koncercie charytatywnym, który odbył się 4 kwietnia. Z tego powodu bardzo szybko pojawiły się pytania, ile zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci zarabia. Sumy z pewnością mogą być spore.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazdy dla lekarzy

Sytuacja jest bardzo trudna. Aktualnie tysiące Polaków jest zmuszonych do tego, aby pozostać w domach. Jednak w tych ciężkich chwilach artyści postanowili zorganizować koncert,  z którego pieniądze zostaną przekazane na sprzęt dla szpitali walczących z epidemią koronawirusa w Polsce. Wszystko odbyło się za pośrednictwem Internetu,  a artyści wykonywali swoje utwory z domu. Całą imprezę poprowadził dziennikarz TVN – Marcin Prokop.

Koncert był dedykowany przede wszystkim osobom,  które na co dzień pracują w polskiej służbie zdrowia i walczą ze skutkami epidemii COVID-19.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dla widzów zagrali: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Margaret, Enej, Patrycja Markowska, Krzysztof „Jary” Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Ania Rusowicz, Kwiat Jabłoni, Reni Jusis, Sławek Uniatowski, Sonbird, Marcin Wyrostek, Kasia Stankiewicz, Igor Herbut, Sorry Boys, Mirek Kalisiewicz, Tomasz Lipiński (TILT piosenka finałowa), Patricia Kazadi, Paweł Domagała, Jakub Józef Orliński, Dawid Karpiuk z zespołu Duchy., Blue Cafe, Katarzyna Pietras, Ania Karwan, Misia Furtak, Adam Nowak (Raz, Dwa, Trzy) i L.U.C.

Podczas imprezy zebrano ponad 4 miliony złotych. Są to środki,  które przede wszystkim postanowili przekazać widzowie koncertu oraz jego uczestnicy. Na ten moment w Polsce odnotowano ponad 3800 przypadków zakażeń na koronawirusa z czego stwierdzono również 81 przypadków śmiertelnych.

Viki Gabor (The Voice Kids) podobnie jak reszta artystów przekaże pieniądze na walkę z COVID-19, koncert charytatywny odbył się 4 kwietnia - ile zarabia?
Viki Gabor (The Voice Kids) podobnie jak reszta artystów przekaże pieniądze na walkę z COVID-19, koncert charytatywny odbył się 4 kwietnia – ile zarabia?

Ile zarabia Viki Gabor

14-latka za jeden koncert otrzymuje około  30 tysięcy złotych. Młoda gwiazda do lipca 2020 roku miała zaplanowanych 12 występów. Jeżeli doszłoby do ich realizacji to w ciągu siedmiu miesięcy na jej konto mogłoby wpłynąć nawet 360 tysięcy złotych! Suma robi wrażenie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Źródło: wp

W trakcie #koncertdlabohaterów zorganizowanego przez Player.pl zbierane były środki na wsparcie pracowników służby…

Opublikowany przez TVN24 Sobota, 4 kwietnia 2020

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →