Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

Jasnowidz Jackowski i przepowiednia na YouTube dotyczy PIS ale i lidera partii jakim jest Jarosław Kaczyński, czy to oznacza przedterminowe wybory? Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski podzielił się ostatnio na YouTube swoimi wizjami i przeczuciami dotyczącymi kadencji PIS. Jackowski którego przepowiednia wywołała duże poruszenie jest znany z kontrowersyjnych wizji. Z jego ostatniej przepowiedni może wynikać ,że będą się szykowały przedterminowe wybory ze względu na skróconą kadencję sejmu.

Jackowski oraz jego przepowiednia zamieszczona na YouTube wywołała spore zamieszanie. Jasnowidz nie ma wątpliwości ,że Prawo i Sprawiedliwość nie tylko czekają trudne lata ale także przerwana kadencja.

Ja mam wrażenie takie… – mówił w jednej z ostatnich wizji jasnowidz z Człuchowa. – Jasne było, że PiS wygra wybory i będzie rządził następną kadencję, zresztą tutaj nie trzeba było żadnego jasnowidzenia, nie ulegało to wątpliwości. Ale dziwna rzecz. Bardzo dziwna rzecz, bo… 2 lata!

Kadencja Sejmu to są 4 lata. A ja się skupiłem ogólnie, jak ten PiS będzie tą kadencję rządził i BACH! – dwa lata. Tak mi się kojarzy. To nie musi być ścisłe dwa lata, tylko uwaga, tak jakby ta kadencja miała nie dobiec do końca! Czy dojdzie do przedwczesnych wyborów? Nie wiem.

Czy PiS – to jest też koalicja – się rozbije? Też nie wiem. Ale kojarzy mi się połowa rządzenia.

Przepowiednia: Jackowski o PiS i liderze partii jakim jest Kaczyński

Druga rzecz mówi jasnowidz- ceny niestety galopują a to będzie zganiane na PiS. Trzecia rzecz – Prawo i Sprawiedliwość zacznie być nudne. Opozycja będzie to mocno wykorzystywała. PIS przegra następne wybory.

Okazuje się ,że według najnowszej przepowiedni jest dużo gorzej niż sam niedawno przewidywał. Jackowski nie podaje powodu przez który partia PIS będzie krócej rządziła.

Według przepowiedni Jackowskiego PIS nie zdoła samodzielnie sprawować rządów przez cztery kolejne lata.

A wy jak myślicie, czy przepowiednia Jackowskiego się sprawdzi?

Jasnowidz Jackowski i przepowiednia na YouTube dotyczy PIS ale i lidera partii jakim jest Jarosław Kaczyński, czy to oznacza przedterminowe wybory?
Jasnowidz Jackowski i przepowiednia na YouTube dotyczy PIS ale i lidera partii jakim jest Jarosław Kaczyński, czy to oznacza przedterminowe wybory?

Źródło: pikio.pl

Polecamy także:

GUS bije na alarm! Mamy coraz większą liczbę zgonów

NASA: Asteroida wielkości „Mount Everest” leci w kierunku Ziemi

Polski aktor zmarł na spacerze z dziećmi! Wstrząsające fakty

To może Cię również zainteresować:

Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Setki zakażeń od rana również kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →