Cejrowski ostro o Eurowizji! Nie przebierał w słowach!

Udostępnij:

Viki Gabor i Roksana Węgiel to polskie gwiazdy dziecięcej i młodzieżowej muzyki. Obie brały udział w programie TVP – The Voice Kids, gdzie zajęły jedne z najwyższych miejsc. Niestety ich sukces nie cieszy znanego podróżnika, którym jest Wojciech Cejrowski. Były pracownik telewizji publicznej napisał w mediach społecznościowych, że nie jest zwolennikiem konkursów dla dzieci. Miał w ten sposób odnieść się do Eurowizji dla dzieci, gdzie Polska w 2018 i 2019 roku odniosła zwycięstwo. Co powiedział Wojciech Cejrowski?

Cejrowski o Eurowizji. Dostała Roksana Węgiel i Viki Gabor?

Czytaj też: Wieniawa zalicza drastyczną wpadkę w sieci! Ludzie nie mają litości

Wojciech Cejrowski to przede wszystkim polski dziennikarz radiowy, satyryk, fotograf, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych, kierownik artystyczny biblioteki Poznaj Świat, członek The Explorers Club. Znany jest ze swojego kontrowersyjnego toku myślenia. Przez wiele lat występowała w TVP, TVN i TV Puls, gdzie prowadził swoje programy podróżnicze. Jest zadeklarowanym i praktykującym katolikiem.

Czytaj też: Jarosław Kaczyński w szpitalu. Znamy jego stan zdrowia!

Z Kolei Viki Gabor i Roksana Węgiel to przede wszystkim młode talenty polskiej muzyki. Obie nastolatki brały udział w programie The Voice Kids. Obie również reprezentowały Polskę na konkursie Eurowizji dla dzieci, gdzie odniosły zwycięstwo. Nie ulega wątpliwości, że p ich talencie jeszcze niejednokrotnie usłyszymy. Jednak okazuje się, że nie wszyscy podzielają entuzjazm z powodu kolejnego sukcesu Polski na konkursie Eurowizji dla dzieci. Tą osobą jest Wojciech Cejrowski.

Viki Gabor i Roksana Węgiel to polskie gwiazdy. Obie brały udział w programie TVP - The Voice Kids.  Ich sukces nie cieszy Wojciech Cejrowski..
Wojciech Cejrowski/ screen YouTube

 Ja kwestionuję zasadność takich konkursów, do których się bierze dzieci. Co innego program Wojciecha Manna w telewizji, gdzie takie przemądrzałe dzieci odpytujemy na różne tematy, bo to jest program o dzieciach i nie robimy z nich dorosłych. Czym innym natomiast są wszelkie konkursy i programy, w których dziecko zastępuje dorosłego. Czyli właśnie Eurowizja, festiwal piosenki i teraz i taki sam, tylko dla dzieci i konkurs piękności dla małych dzieci – rozpoczął temat Eurowizji Junior.

  • I to jest, nie wiem, dla pedofilów do oglądania chyba? I robione są te dziewczynki właśnie na starsze niż są. Nie wiem czemu nie mogą być robione na młodsze niż są. Że taka malutka 6-letnia zaśpiewała. Tylko tę dziewczynkę postarzono, żeby wyglądała na dorosłą. Ogólnie ten koncept używania dzieci w takich celach mi nie odpowiada – krytykował znany podróżnik.

POLECAMY TAKŻE:

Kuba Wojewódzki zdradził tajemnicę! Miał w młodości zostać…
Żenująca wpadka Kożuchowskiej! Ludzie zrównali ją z ziemią!
Cezary Pazura został skatowany?! Jego żona zabrała głos
Jackowski przepowiada przyszłość PiS-u! Czy nad Jarosławem zbierają się czarne chmury?!
Wendzikowska pokazuje piersi! Robi się naprawdę gorąco!
loading...

, , , ,