Kuba Wojewódzki zdradził tajemnicę! Miał w młodości zostać…

Jakiś czas temu na rynku ukazała się książka, którą o swoim życiu napisał Kuba Wojewódzki. Spotkała się z mieszanymi recenzjami, bowiem ewidentnie Król TVN powinien pozostać przy mówieniu. Wśród recenzji przeważają opinie, że dzieło lepiej się słucha w formie audiobooka niż czyta, więc może to stąd narodził się pomysł marki Huawei, by zaczerpnąć nieco z niej nieco anegdot do wykorzystania w reklamie. Jak widzimy na profilu Instagram, na który były juror show „Idol” wrzucił jedną z nich, zabieg się udał, bowiem Wojewódzki – człowiek to nie to samo, co Wojewódzki – książka. Przy okazji, ci którym nie było dane czytać autobiografii Kuby mogą dowiedzieć się zaskakujących szczegółów z jego życia.

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

Król TVN jest celebrytą totalnym, bowiem próbował swoich sił chyba już w każdej dziedzinie. Odzwierciedleniem tego, jest książka, jaką Wojewódzki napisał o sobie, bowiem jak ciągle powtarza, „zakochanie w sobie to początek romansu na całe życie”. Firma Huawei wykorzystuje wizerunek gwiazdora do promowania swojej marki i w tym celu wykorzystuje jego biografię do wzmocnienia swojego przekazu.

Książka, którą napisał Wojewódzki to zbiór historii z jego życia

Wojewódzki i jego książka promują markę Huawei na Insta. Przy okazji dowiadujemy się, że Król TVN i idol publiczności miał być kimś zupełnie innym
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Jedna z takich reklam – w formie krótkiej historii, którą opowiada Wojewódzki – trafiła właśnie na Instagram. Możemy się z niej dowiedzieć zaskakującej rzeczy, bowiem okazuje się, jak podaje jego książka, że Kuba Wojewódzki nie zdał w liceum 2 razy, a psycholog, który miał ocenić jego zdolności uznał, że idol nadaje się jedynie do pracy na budowie.

Czytaj też: Szok! Wojewódzki był molestowany?!

Kilka miesięcy później, Kuba dostał się na ekskluzywny wydział dziennikarstwa, a reszta jest historią. Trzeba przyznać, że hasło marki Huawei „To co ważne, nie zawsze przychodzi łatwo” świetnie pasuje jako konkluzja tej opowieści – i całego życia Kuby – bowiem doszedł on do sukcesu ciężką, nie zawsze docenianą pracą.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Wendzikowska kusi kusym bikini. Widać niemal wszystko!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!
Anna Lewandowska niemal zupełnie nago! Tak gorąco jeszcze nie było!
Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!

, , , , ,