Kołakowska zwariowała! Namawia do wychodzenia z domów

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus: Viola Kołakowska (jej ex partner to Tomasz Karolak) stwierdziła, że kwarantanna ją nie obowiązuje, na portalu społecznościowym Instagram opublikowała nagranie, na którym namawia ludzi do wychodzenia z domów.

Czytaj też: Kolejne zgony i zachorowania! Resort podał najnowsze dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Viola Kołakowska, była partnerka Tomasza Karolaka, kolejny raz pokazała jak bardzo jest oderwana od rzeczywistości. Szokując niemal wszystkich, udostępniła na Instagramie nagranie, na którym namawia ludzi do wzięcia udziału w zorganizowanej przez nią akcji „wychodzę z domu, żeby przeżyć”.

„Przyszło dzisiaj do mnie coś takiego, żeby stworzyć inicjatywę z hasztagiem, „Wychodzę z domu, żeby przeżyć”. Myślę, że najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa i tego, żeby to wychodzenie i ten powrót do funkcjonowania był bezpieczny. Głównie trzeba zadbać o to, żeby starszych odseparować i im pomagać oraz tym, którzy mają upośledzoną odporność. Natomiast zacznijmy normalnie funkcjonować, bo będzie dramat. Będzie dramat dla wszystkich innych, których jest więcej”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– rozpoczęła swój wywód Viola Kołakowska.

Kwarantanna: Viola Kołakowska namawia ludzi, żeby jej nie przestrzegali!

Była partnerka Tomasza Karolaka stwierdziła, że następne dni spędzone w zamknięciu źle wpłyną na jej zdrowie psychiczne i to samo tyczy się innych ludzi odbywających obecnie kwarantanne.

„Chrońmy się wszyscy, nie tylko chorych i siebie przed chorobą, ale też degeneracją, przed brakiem możliwości życia. No bo to nie jest życie, umówmy się. I nie chcę słyszeć tekstów: Tak ci źle, bo siedzisz w domu?. Tak, ludziom jest źle. I nie chodzi o to, że tak jest nam super, bo siedzimy w domu i możemy oglądać telewizję. Nie na tym życie polega, nie wiem, czy wiecie, że jest coś takiego jak zdrowie psychiczne, o które trzeba dbać tak samo. Nie powiem o sytuacji gospodarczej, bo o tym nie trzeba nawet mówić”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– brnęła dalej w swoją „genialną” teorię celebrytka.

Zobacz również: Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Kołakowska dodała następnie, że takie zamknięcie nas wszystkich jest bezprawne i lamie jej podstawowe prawa człowieka, a na to nie ma jej zgody.

„Zamiast siedzieć na tych tyłkach grzecznie, zgadzać się na odbieranie nam praw… Sprawdzanie przez policjantów, nadawanie mandatów – to jest bezprawne, oni łamią nasze prawa. Mam nadzieję, że odzyskamy wszyscy rozum i siłę. I nie damy się spacyfikować w taki sposób, bo to nie jest fair. Zawalczmy o siebie, właśnie teraz”

– zakończyła Viola Kołakowska.

Mimo wszystko uważamy, że w tej trudnej sytuacji należy wykazać się chociaż odrobiną zdrowego rozsądku i po prostu przestrzegać zaleceń WHO. Tym sposobem szybciej uporamy się z panującą na świecie pandemią. Tym bardziej nie polecamy łamania kwarantanny i słuchania „rad” celebrytki.

Koronawirus: Viola Kołakowska (ex to Tomasz Karolak) stwierdziła że kwarantanna ją nie obowiązuje na Instagram opublikowała nagranie, namawia do tego samego
Koronawirus: Viola Kołakowska (ex to Tomasz Karolak) stwierdziła że kwarantanna ją nie obowiązuje na Instagram opublikowała nagranie, namawia do tego samego. Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Pokazali jak naprawdę działa maska. Zobacz koniecznie

Andrzej Duda zabrał głos ws. ustawy aborcyjnej

Rekordowa liczba zgonów w Polsce. Koronawirus – nowe dane

To może Cię również zainteresować:

Nowe zasady w Polsce: Nocne głosowanie w Sejmie – tarcza antykryzysowa

Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

Nie żyje legenda muzyki. Polska w żałobie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →