Kołakowska zwariowała! Namawia do wychodzenia z domów

Koronawirus: Viola Kołakowska (jej ex partner to Tomasz Karolak) stwierdziła, że kwarantanna ją nie obowiązuje, na portalu społecznościowym Instagram opublikowała nagranie, na którym namawia ludzi do wychodzenia z domów.

Czytaj też: Kolejne zgony i zachorowania! Resort podał najnowsze dane

Viola Kołakowska, była partnerka Tomasza Karolaka, kolejny raz pokazała jak bardzo jest oderwana od rzeczywistości. Szokując niemal wszystkich, udostępniła na Instagramie nagranie, na którym namawia ludzi do wzięcia udziału w zorganizowanej przez nią akcji „wychodzę z domu, żeby przeżyć”.

„Przyszło dzisiaj do mnie coś takiego, żeby stworzyć inicjatywę z hasztagiem, „Wychodzę z domu, żeby przeżyć”. Myślę, że najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa i tego, żeby to wychodzenie i ten powrót do funkcjonowania był bezpieczny. Głównie trzeba zadbać o to, żeby starszych odseparować i im pomagać oraz tym, którzy mają upośledzoną odporność. Natomiast zacznijmy normalnie funkcjonować, bo będzie dramat. Będzie dramat dla wszystkich innych, których jest więcej”

– rozpoczęła swój wywód Viola Kołakowska.

Kwarantanna: Viola Kołakowska namawia ludzi, żeby jej nie przestrzegali!

Była partnerka Tomasza Karolaka stwierdziła, że następne dni spędzone w zamknięciu źle wpłyną na jej zdrowie psychiczne i to samo tyczy się innych ludzi odbywających obecnie kwarantanne.

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

„Chrońmy się wszyscy, nie tylko chorych i siebie przed chorobą, ale też degeneracją, przed brakiem możliwości życia. No bo to nie jest życie, umówmy się. I nie chcę słyszeć tekstów: Tak ci źle, bo siedzisz w domu?. Tak, ludziom jest źle. I nie chodzi o to, że tak jest nam super, bo siedzimy w domu i możemy oglądać telewizję. Nie na tym życie polega, nie wiem, czy wiecie, że jest coś takiego jak zdrowie psychiczne, o które trzeba dbać tak samo. Nie powiem o sytuacji gospodarczej, bo o tym nie trzeba nawet mówić”

– brnęła dalej w swoją „genialną” teorię celebrytka.

Zobacz również: Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Kołakowska dodała następnie, że takie zamknięcie nas wszystkich jest bezprawne i lamie jej podstawowe prawa człowieka, a na to nie ma jej zgody.

„Zamiast siedzieć na tych tyłkach grzecznie, zgadzać się na odbieranie nam praw… Sprawdzanie przez policjantów, nadawanie mandatów – to jest bezprawne, oni łamią nasze prawa. Mam nadzieję, że odzyskamy wszyscy rozum i siłę. I nie damy się spacyfikować w taki sposób, bo to nie jest fair. Zawalczmy o siebie, właśnie teraz”

– zakończyła Viola Kołakowska.

Mimo wszystko uważamy, że w tej trudnej sytuacji należy wykazać się chociaż odrobiną zdrowego rozsądku i po prostu przestrzegać zaleceń WHO. Tym sposobem szybciej uporamy się z panującą na świecie pandemią. Tym bardziej nie polecamy łamania kwarantanny i słuchania „rad” celebrytki.

Koronawirus: Viola Kołakowska (ex to Tomasz Karolak) stwierdziła że kwarantanna ją nie obowiązuje na Instagram opublikowała nagranie, namawia do tego samego
Koronawirus: Viola Kołakowska (ex to Tomasz Karolak) stwierdziła że kwarantanna ją nie obowiązuje na Instagram opublikowała nagranie, namawia do tego samego. Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Pokazali jak naprawdę działa maska. Zobacz koniecznie

Andrzej Duda zabrał głos ws. ustawy aborcyjnej

Rekordowa liczba zgonów w Polsce. Koronawirus – nowe dane

To może Cię również zainteresować:

Nowe zasady w Polsce: Nocne głosowanie w Sejmie – tarcza antykryzysowa

Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

Nie żyje legenda muzyki. Polska w żałobie

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →