Nie żyje legenda muzyki. Polska w żałobie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie żyje wieloletni lider i wokalista zespołu Rezerwat, Andrzej Adamiak, poinformowano o tym na oficjalnym profilu zespołu na portalu Facebook, muzyk zmarł na wyrostek robaczkowy, jego śmierć wstrząsnęła wieloma fanami zespołu.

Czytaj też: Rekordowa liczba zgonów w Polsce. Koronawirus – nowe dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

8 kwietnia 2020 roku o godzinie 11 zmarł założyciel, lider, gitarzysta i wokalista zespołu Rezerwat, Andrzej Adamiak. Z Rezerwatem był od 1982 roku i przez te wszystkie lata zespół stworzył takie hity jak Parasolki, Zaopiekuj się mną, Kocha ciebie niebo, czy Obserwator.

Rezerwat przez lata istnienia zdobył bardzo wierne grono fanów, teraz nie mogą oni pogodzić się z tą stratą. Ostatnio dali koncert w Radio Łódź. Andrzej Adamiak miał jedynie 60 lat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Adamiak nie żyje, jego śmierć wstrząsnęła fanami zespołu

O jego śmierci poinformowano na oficjalnym profilu zespołu Rezerwat na portalu społecznym Facebook.

„Dzisiaj, tj. 8-go kwietnia 2020 r., przed godziną 11 nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mąż, ojciec i nasz przyjaciel. Żegnaj Andrzeju!”

– napisano na oficjalnym profilu zespołu Rezerwat na Facebooku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

"Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata." – Bartosz Adamiak

Opublikowany przez RezerwatOfficial Środa, 8 kwietnia 2020

Jak udało się ustalić mediom piosenkarz od kilku dni zmagał się z silnymi bólami brzucha, lecz ze względu na wprowadzoną kwarantannę, z powodu epidemii koronawirusa COVID-19, nie udał się do lekarza. W końcu nie mogąc jednak wytrzymać udał się do szpitala.

Jak się okazało na miejscu jego stan był bardzo poważny, miał zapalenie wyrostka robaczkowego. Muzyk od razu trafił na salę operacyjną, jednak wysiłki lekarzy okazały się daremne. Wyrostek zdążył pęknąć i doszło do zapalenia otrzewnej, co doprowadziło do rozwoju sepsy. To doprowadziło do śmierci artysty.

Zobacz również: Andrzej Duda zabrał głos ws. ustawy aborcyjnej

„Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata.”

– napisał na Facebooku syn zmarłego Bartosz Adamiak.

Nie żyje wieloletni lider i wokalista zespołu Rezerwat, Andrzej Adamiak, poinformowano o tym na Facebook, zmarł na wyrostek, śmierć wstrząsnęła rodziną.
Nie żyje wieloletni lider i wokalista zespołu Rezerwat, Andrzej Adamiak, poinformowano o tym na Facebook, zmarł na wyrostek, śmierć wstrząsnęła rodziną.

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Pokazali jak naprawdę działa maska. Zobacz koniecznie

Boris Johnson na OIOM-ie. Wydano komunikat

Boniek na wylocie? Szokujące decyzje w sprawie prezesa

To może Cię również zainteresować:

Krzysztof Jackowski o koronawirusie. Taki będzie koniec

Kolejne zmiany! Nowe zasady robienia zakupów

Nowe zgony i zakażenia w Polsce. Liczby przerażają

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →