Rosati zmieszana z błotem! Fani jej tego nie darują

W czasach, gdy ekologiczna świadomość fanów jest coraz większa, gwiazdy muszą przykładać specjalną uwagę do tego, co robią i mówią, bowiem zostanie to z pewnością poddane skrupulatnej analizie. Tym celebrytom, którzy zapomną o tej zasadzie, może przytrafić się przykra wpadka, o czym przekonała się ostatnio Weronika Rosati. Gwiazda seriali „Zawsze warto” (Polsat) i „M jak miłość” (TVP2) zaczęła rok od zdenerwowania fanów obserwujących jej profil na portalu Instagram, bo pochwaliła się czymś, czego świadoma gwiazda powinna unikać.

Czytaj też: Benedykt XVI przerwał milczenie! Jego słowa poruszyły cały świat

Zmiany klimatyczne nabierają tempa i coraz głośniej mówi się o wpływie, jaki każde nasze działanie ma na planetę. Jeśli chcemy, by nasza cywilizacja ocalała, musimy zmienić nasze nawyki, bowiem to one w dużej mierze przyczyniają się do obecnej sytuacji. Jedną z rzeczy, których konsumpcję musimy ograniczyć jest plastik, bo jest on niejednokrotnie używany tylko raz, a potem wyrzucany. I właśnie z plastikiem wiąże się wpadka, jakiej doświadczyła Weronika Rosati.

Weronika Rosati i jej plastikowa wpadka

Weronika Rosati ma selfie z plastikiem, a w dzisiejszych czasach to wpadka. Fani na Insta skrytykowali gwiazdę "Zawsze warto" (Polsat) i "M jak miłość"
fot.: Weronika Rosati, screen/ Instagram

Gwiazda serialu „M jak miłość” dodała na Instagram noworoczną fotografię ukazującą ją, jak pije herbatę matcha z plastikowego kubka. To wzburzyło fanów, bowiem nie dość, że Weronika Rosati pochwaliła się plastikowym kubkiem, to jeszcze miała w niego wetkniętą słomkę, a w dzisiejszych czasach to wpadka.

Czytaj też: Andrzej Duda już podjął decyzję. Co na to Izrael?

Pod fotografią zaroiło się od nieprzychylnych komentarzy i krytyki pod adresem aktorki serialu „Zawsze warto” (Polsat), bo fani nie mają w zwyczaju przepuszczać takich okazji, by połajać celebrytów. I słusznie, bo to oni wyznaczają trendy, które potem kopiują zwykli ludzie, więc póki nie wezmą odpowiedzialności za swoje czyny, póty będą boleśnie krytykowani.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Owsiak atakuje PiS i TVP. Padły poważne oskarżenia!
Pilne: Samolot pasażerski rozbił się w Iranie! Jest nagranie wstrząsające nagranie
Wstrząsająca przepowiednia s. Łucji! Mówiła i Iranie i Iraku. To nas czeka
Horror dzieci z Płońska. To co wyznały mrozi krew w żyłach
Dominika Tajner znowu zakochana! Kim jest jest wybranek?!
loading...

, , , ,