Horror dzieci z Płońska. To co wyznały mrozi krew w żyłach

Udostępnij:

Wielka afera w Płocku. Chodzi o 48-letniego mieszkańca Płocka, który w latach 2004-2019 dopuścił się molestowania trzech dziewczynek, z którymi był bardzo blisko spokrewniony. Za między innymi drobne prezenty i nagrody, m.in. obcował z nimi płciowo i pokazywał treści pornograficzne. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Płońsku mężczyzna został aresztowany na okres 3 miesięcy. Za zarzucane czyny grozi mu do 12 lat więzienia. Dlaczego jego mężczyzna wpadł dopiero teraz?

Do przerażających zdarzeń doszło już pewien czas temu. Mieszkaniec Płońska wykorzystywał pierwszą z dziewczynek w latach 2004-2007. Dziś pierwsza z ofiar jest już dorosłą kobietą. Druga, która ma obecnie 17 lat, była jego ofiarą w latach od 2007 do 2015 r. Z kolei najmłodszą z dziewczynek, która w tym roku skończy 12 lat, mężczyzna molestował w ostatnich 4 latach.

Płock Pedofil poniesie karę za molestowanie?

Wujek pedofil molestował kuzynki, sprawa miała miejsce w Płocku, zwyrodnialcowi grozi do 12 lat więzienia dlaczego sprawa wychodzi dopiero teraz?
Wujek pedofil molestował kuzynki, sprawa miała miejsce w Płocku, zwyrodnialcowi grozi do 12 lat więzienia dlaczego sprawa wychodzi dopiero teraz?

– Całą prawdę o tym, czego dopuszczał się 48-latek, wyjawiła sama z siebie najmłodsza z dziewczynek – mówi Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

– Po prostu bała się, że mężczyzna skrzywdzi jeszcze jakieś inne dzieci. Mężczyzna molestował po kolej każdą z kuzynek, więc istniało uzasadnione podejrzenie, że znajdzie sobie nową ofiarę. – mówiła rzecznik.

Źródło: Super Express

POLECAMY:

Szok! WOŚP w tym roku zaskoczyło. To niesamowite!
Szok! Manowska zdradza rodzinne sekrety!
Panowie lepiej usiądźcie! Dereszowska pokazała stanowczo za dużo!
Magda Gessler przesadza z alkohol em?! Ludzie nie mogą już na to patrzeć
Siwiec zmiażdżona w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości!

loading...