Wieniawa dała popis narcyzmu? „W Polsce nie ma drugiej takiej jak ja”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda TVP i telewizji Polsat oraz seriali „Rodzinka PL” i „Zawsze Warto”. Julia ma aktualnie 21 lat i w bez wątpienia w bardzo krótkim czasie osiągnęła olbrzymi sukces na polskiej scenie muzycznej oraz filmowej. Oprócz gry w serialach młoda aktorka wystąpiła również w filmie Patryka Vegi pt. „Kobiety Mafii”. Dziś Julia przyznaję, że cieszy się z tego, że jej osoba znajduję się na samym szczycie w rankingu sław polskiego show biznesu. Dodaje przy tym, że liczy na to, że na tym jej sukcesy się nie skończą, a dopiero zaczną na jeszcze większą skalę.

Wieniawa to jedna z najbardziej popularnych gwiazd polskiego show biznesu. Jej początki w aktorstwie miały miejsce na planie popularnego serialu Rodzinka PL. Dziś Julia występuje również w serialu Zawsze Warto, który jest olbrzymim hitem telewizji Polsat. Wraz z Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Dziś w jednym z wywiadów aktorka przyznała, że bardzo się cieszy z sukcesów, które osiągnęła w ciągu ostatnich siedmiu lat, lecz liczy na to, że większe triumfy jeszcze nadejdą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Szok w Rolnik szuka Żony. Zostawił wybrankę dla byłej!

Julia Wieniawa jako gwiazda TVP i telewizji Polsat

Myślę, że mam w sobie siłę przyciągania dobrych rzeczy. Staram się dawać ludziom pozytywną energię i to procentuje. Jest wielu utalentowanych aktorów i aktorek, ale ja mam wyjątkowo dużo szczęścia. Może dlatego, że wstrzeliłam się w niszę na rynku? Nie było w polskim show-biznesie młodej dziewczyny, która gra, śpiewa, a do tego jest mocno obecna w mediach społecznościowych. – wyznała Julia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda TVP i telewizji Polsat oraz seriali "Rodzinka PL" i "Zawsze Warto".  Dziś przyznaję że...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Czytaj też: TVP podjęło decyzję. Marlena i Seweryn wyrzuceni?!

Aktorka również dodała, że od zawsze chciała być aktorką.

-,Tak, akurat aktorstwa byłam pewna, odkąd pamiętam. Ze śpiewaniem wyszło trochę bardziej spontaniczne. Od dziecka chodziłam na lekcje śpiewu, aktorstwa i tańca. Podświadomie czułam, że moje marzenia kiedyś się spełnią. Muszę tylko być cierpliwa. – mówiła gwiazda serialu Rodzinka PL oraz Zawsze Warto.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na koniec wątku Julia przyznała, że liczy na to, że jej największe sukcesy są wciąż przed nią.

Mam nadzieję, że ten prawdziwy sukces ciągle jest przede mną. Zaskoczyła mnie nagła popularność, na którą nie byłam przygotowana. – mówiła Julia Wieniawa.

Tagi: Julia Wieniawa, Rodzinka.pl, TVP

POLECAMY:

Wojewódzki ostro o Kościele Katolickim. Padły mocne słowa!
Dominika Tajner zrozpaczona! To był zły czas
Rosati i Wendzikowska zmieszane z błotem! Ludziom puściły nerwy
Wojewódzki i Mucha jednak razem! Mamy dowód
Julia Wieniawa znów to zrobiła! Pokazała wszystko
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →