Wieniawa zalicza dramatyczną wpadkę! Ludzie nie mieli dla niej litości

Udostępnij:

Julia Wieniawa to celebrytka, której nie często zdarza się wpadka na Insta, ale tym razem bezwiednie uczyniła wyjątek od tej reguły. Gwiazda seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Zawsze warto” produkowanego przez stację Polsat, wrzuciła na Instagram zdjęcie swojej kreacji. Niestety, look ten nie został przyjęty przez fanów tak ciepło, jak z reguły, bowiem osoby obserwującej jej profil głośno zaczęły wyrażać swoje, niekoniecznie pochlebne, opinie o wyglądzie Julki.

Czytaj też: Wielka wpadka prowadzącej Big Brothera! Zrobiła to na wizji!

Modowa wpadka to nie jest coś, do czego przyzwyczaiła nas Julia Wieniawa, bo gwiazda serialu „Zawsze warto” (Polsat) słynie raczej z tego, że jej stylizacje są wystudiowane i idealne w każdym calu. Jednak tym razem, celebrytka postanowiła zaszaleć. Pokazała się fanom obserwującym jej profil na portalu Instagram w kreacji, która nikogo nie pozostawia obojętnym.

Julia Wieniawa i modowa wpadka? Część fanów tak sądzi

Wieniawa wrzuciła na Instagram swój nowy look, ale fani twierdzą, że to wpadka. Gwiazda seriali "Rodzinka pl" (TVP2) i "Zawsze warto" (Polsat) przesadziła?
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Aktorka znana z serialu „Rodzinka pl” pokazała się w garniturze, który – jak to określiła jedna z fanek – wygląda, jakby był pożyczony od ojca gwiazdy, bo zwisające rękawy, za szerokie spodnie i przepastna marynarka przyciągają uwagę i prowokują do komentarzy. Niestety, część fanów, dla których Wieniawa jest z reguły ikona stylu, uznała, że ten look to wpadka.

Czytaj też: Joanna Krupa w ogniu krytyki! Ludzie mają już tego dość!

Jak zawsze byli też tacy, którzy rozpływali się w zachwytach nad tym, jak biegle Wieniawa operuje modą i bawi się nią, ale – bądźmy szczerzy – gwiazda prezentowała już o wiele lepsze stylizacje, przy których ta to wpadka. Z drugiej strony – może warto zachować milczenie, bo przecież o gustach się nie dyskutuje.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tego jeszcze nie widzieliście! Gwiazdy Big Brother i Love Island na gorących zdjęciach!
Bohosiewicz zaatakowana u Wojewódzkiego! To już zdecydowana przesada!
Zdrójkowski wypowiada się na temat rozstania z Gąsiewską!
Wieniawa zaatakowana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Złe wiadomości! Znamy stan zdrowia zdrowia Tomasza Lisa

, , , , ,