Wieniawa zalicza dramatyczną wpadkę! Ludzie nie mieli dla niej litości

Julia Wieniawa to celebrytka, której nie często zdarza się wpadka na Insta, ale tym razem bezwiednie uczyniła wyjątek od tej reguły. Gwiazda seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Zawsze warto” produkowanego przez stację Polsat, wrzuciła na Instagram zdjęcie swojej kreacji. Niestety, look ten nie został przyjęty przez fanów tak ciepło, jak z reguły, bowiem osoby obserwującej jej profil głośno zaczęły wyrażać swoje, niekoniecznie pochlebne, opinie o wyglądzie Julki.

Czytaj też: Wielka wpadka prowadzącej Big Brothera! Zrobiła to na wizji!

Modowa wpadka to nie jest coś, do czego przyzwyczaiła nas Julia Wieniawa, bo gwiazda serialu „Zawsze warto” (Polsat) słynie raczej z tego, że jej stylizacje są wystudiowane i idealne w każdym calu. Jednak tym razem, celebrytka postanowiła zaszaleć. Pokazała się fanom obserwującym jej profil na portalu Instagram w kreacji, która nikogo nie pozostawia obojętnym.

Julia Wieniawa i modowa wpadka? Część fanów tak sądzi

Wieniawa wrzuciła na Instagram swój nowy look, ale fani twierdzą, że to wpadka. Gwiazda seriali "Rodzinka pl" (TVP2) i "Zawsze warto" (Polsat) przesadziła?
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Aktorka znana z serialu „Rodzinka pl” pokazała się w garniturze, który – jak to określiła jedna z fanek – wygląda, jakby był pożyczony od ojca gwiazdy, bo zwisające rękawy, za szerokie spodnie i przepastna marynarka przyciągają uwagę i prowokują do komentarzy. Niestety, część fanów, dla których Wieniawa jest z reguły ikona stylu, uznała, że ten look to wpadka.

Czytaj też: Joanna Krupa w ogniu krytyki! Ludzie mają już tego dość!

Jak zawsze byli też tacy, którzy rozpływali się w zachwytach nad tym, jak biegle Wieniawa operuje modą i bawi się nią, ale – bądźmy szczerzy – gwiazda prezentowała już o wiele lepsze stylizacje, przy których ta to wpadka. Z drugiej strony – może warto zachować milczenie, bo przecież o gustach się nie dyskutuje.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tego jeszcze nie widzieliście! Gwiazdy Big Brother i Love Island na gorących zdjęciach!
Bohosiewicz zaatakowana u Wojewódzkiego! To już zdecydowana przesada!
Zdrójkowski wypowiada się na temat rozstania z Gąsiewską!
Wieniawa zaatakowana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Złe wiadomości! Znamy stan zdrowia zdrowia Tomasza Lisa

, , , , ,