Gąsiewska wrzuciła półnagie zdjęcie z ogrodu. Fani od razu zauważyli, że coś jest nie tak!

Wiktoria Gąsiewska jest teraz u szczytu swojej popularności, jej Instagram pęka w szwach, ostatnio dodała tam swoje półnagie zdjęcie w bieliźnie, jednakże fani od razu zorientowali się, że to nie o rozpalanie zmysłów chodzi a post to zwykła reklama. Wielu fanów zastanawia się czy Adam Zdrójkowski jest zadowolony, gdy jego kobieta Wiktoria Gąsiewska pokazuje tak wiele w mediach społecznościowych.

Kuriera młodej gwiazdy zaczęła się lata temu. Już jako dziecko grała w przebojach kinowych by na niedługo zniknąć z naszych oczu. Pojawiła się w bardzo popularnym serialu „Rodzinka.pl” i od razu skradła serca widzów TVP. Postać jaką grała Gąsiewska powodowała salwy śmiechu przed telewiorami.

Nie da się ukryć, że nie tylko gra aktorska przykuwała uwagę. Gdy aktorka przestała być dzieckiem wyrosła na piękną i zjawiskową kobietę. Nie dała się zaszufladkować w dziecięcej roli. Zszokowała wszystkich gdy praktycznie nago pokazała się w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt” gdzie zagrała razem z koleżanką z planu serialu Julią Wieniawą.

Wiktoria Gąsiewska w samej bieliźnie rozpaliła zmysły fanów, ale…

Piękna, młoda, atrakcyjna i charyzmatyczna z niezwykłym talentem. Tak bardzo często jest opisywana. Nic więc dziwnego, że jej media społecznościowe pękają w szwach. Wiktoria Gąsiewska sprytnie to wykorzystuje, ostatnio rozpaliła zmysły wrzucając na Instagram zdjęcie, na którym półnaga w bieliźnie delektuje się zapachem kwiatów, jednakże fani od razu zauważyli, że to reklama dość popularnego dezodorantu.

Półnagie zdjęcie jakie wrzuciła na Instagram Wiktoria Gąsiewska rozpaliło fanów

Mimo to i tak zdjęcie wywołało u nich szybsze bicie serca. Uznaniom i słowami zachwytu pod fotografią nie było końca. Wielu jej fanów zastanawiało się również czy jej chłopak Adam Zdrójkowski z tak zupełnym spokojem pozwala na to aby Wiktoria Gąsiewska odsłaniała tak wiele przed swoimi fanami i często pokazywała się w samej bieliźnie.

A wy? Co sądzicie?

Źródło: Insta

Zobacz również:

Świat wstrzymał oddech. Szokująca decyzja Benedykta XVI

Adamczyk przechodzi przez piekło! Prawda wyszła na jaw

Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →