Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

Wybory prezydenckie 2020: Andrzej Duda uzyskał 45% głosów w pierwszej turze, podczas wieczoru wyborczego towarzyszyła mu żona, pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda, jednak nieobecna była jego córka, Kinga. Co takiego się stało?

Według danych zebranych z 90% komisji obwodowych, Prezydent Andrzej Duda podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich w 2020 roku zdobył 45% głosów. Jego główny rywal Rafał Trzaskowski mógł liczyć na niecałe 30% głosów. Trzecie miejsce zajął Szymon Hołownię, na którego głosowało niemal 14% obywateli uprawnionych do głosowania. Kolejne miejsce zajął Krzysztof Bosak z niespełna 7%. Totalną porażkę ponieśli kandydaci lewicy i PSL. Robert Biedroń, a także Władysław Kosiniak-Kamysz, którzy uzyskali niespełna 3% głosów poparcia. Reszta kandydatów miała wyniki poniżej 1%. Druga tura wyborów odbędzie się 12 lipca bieżącego roku.

Czytaj też: Wojewódzki ostro o Hołowni! Po tym stwierdzeniu nie będą już kolegami

Kandydatom podczas wieczoru wyborczego towarzyszyły najbliższe im osoby. Rafała Trzaskowskiego wspierała jego żona Małgorzata, natomiast Prezydenta Andrzeja Dudę, pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, na scenie zabrakło jednak jego córki, Kingi. Dlaczego nie wspierała swojego ojca podczas wyborów?

Wybory: Andrzej Duda uzyskał w pierwszej turze 45% głosów

Wyjaśnienie jest proste. Kinga od dłuższego czasu mieszka w Londynie. W maju tego roku skończyła staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawniczych w stolicy Wielkiej Brytanii. Po jego zakończeniu zaproponowano jej tam posadę. Kinga Duda zwyczajnie nie mogła przyjechać z Anglii na czas wyborów.

Zobacz również: Życie Doroty Wellman to koszmar. Wyznała całą, bolesną prawdę

„Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy” – zdradził anonimowy informator z otoczenia pary prezydenckiej.

Nadal nie wiadomo kiedy Kinga Duda miałaby wrócić do kraju. Oficjalnego oświadczenia w tej sprawie nie ma. Z pewnością jednak, mimo że nie mogło być jej przy tacie fizycznie, Kinga całym sercem wspierała go z Anglii.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Damięcki atakuje PiS, ale zapomniał kim był jego ojciec? Sam się przyznał

Nie żyje gwiazda polskiej muzyki. Miliony Polaków we łzach

Angelina Jolie umiera? Szokujące doniesienia mediów!

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →