Adamczyk przechodzi przez piekło! Prawda wyszła na jaw

Znany aktor Piotr Adamczyk i jego żona Karolina Szymczak mają poważne problemy finansowe. Wszystko przez stratę przez aktora dużego kontraktu reklamowego. Jednak ktoś postanowił im pomóc. Kto to taki?

Adamczyk od pewnego czasu przeżywa poważne problemy finansowe. Wszystko zaczęło się, gdy na początku tego roku wraz z żoną pojechał do Los Angeles, aby podpisać poważny kontrakt w Hollywood. Z tych planów jednak nic nie wyszło, a sama podróż pochłonęła większość ich oszczędności. Następnie nastąpił niespodziewany wybuch pandemii koronawirusa COVID-19 i aktor musiał na kilka miesięcy zamknąć swoją restaurację, Stary Dom, którą ma na warszawskim Mokotowie.

Czytaj też: Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

Jakby tego było mało Piotr Adamczyk stracił duży kontrakt reklamowy. Bank, który reklamował od lat postanowił nie przedłużać z nim kontraktu i przez to aktor stracił dochód rzędu 400 tysięcy zł rocznie. Od tego czasu Piotr jest załamany, mógł jednak cały czas liczyć na wsparcie kochającej żony, jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że to on musi się nią zaopiekować.

Piotr Adamczyk i jego żona Karolina Szymczak mają poważne problemy finansowe

„Miały być zabawy na rowerku, a jest zwichnięcie ze złamaniem barku” – wyznała ostatnio Karolina Szymczak.

Zobacz również: Wojewódzki ostro o Hołowni! Po tym stwierdzeniu nie będą już kolegami

Po wypadku, aktorkę czekała będzie wielomiesięczna, ciężka rehabilitacja, która uniemożliwi jej pracę na planie zdjęciowym. Adamczyk postanowił pomóc żonie i zadzwonił do dyrektor programowej Polsatu, Niny Terentiew, z którą znają się znakomicie.

„Nina Terentiew bardzo ceni Piotra. Widząc, w jak trudnym znalazł się położeniu, zaproponowała mu udział w serialu ‘Kowalscy kontra Kowalscy’, do którego zdjęcia już ruszyły. On bardzo to docenia. Nie ukrywa, że gaża pozwoli mu utrzymać rodzinę, a żonie zapewnić kosztowną rehabilitację w najlepszej klinice” – zdradza anonimowe źródło z otoczenia aktora.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Życie Doroty Wellman to koszmar. Wyznała całą, bolesną prawdę

Damięcki atakuje PiS, ale zapomniał kim był jego ojciec? Sam się przyznał

Nie żyje gwiazda polskiej muzyki. Miliony Polaków we łzach

, , , , , ,
Avatar

Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>