Co się dzieje z Gąsiewską? Ostatnie zdjęcia przerażają

Wiktoria Gąsiewska często chwali się w mediach społecznościowych efektami swojej pracy, tym razem na Insta opublikowała zdjęcia z kolejnej sesji zdjęciowej, metamorfoza robi wrażenie, jednak fani mimo zachwytu, wyrazili także zaniepokojenie, waga Wiktorii wydaje się maleć cały czas, czy to już nie przesada? Czy Wiktoria Gąsiewska kolejny raz schudła?

Wszyscy pamiętamy jeszcze słodką dziewczynkę, którą Wiktoria Gąsiewska była w serialu „Rodzina Zastępcza”, gdzie dała się pierwszy raz poznać szerszej publiczności. Kilka lat później pokazała się nam jako dojrzewająca nastolatka w kolejnym tasiemcu „Rodzinka.pl”, teraz jednak próżno szukać słodkiej i niewinnej Wiki wśród jej fotografii. Aktorka wyrosłą na piękną kobietę i jak widać po jej profilu na Instagramie, lubi to pokazywać.

Tym razem Wiktoria pochwaliła się efektami kolejnej sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że młoda aktorka prezentuje się na fotografiach niczym prawdziwa diwa, ubrana w obcisłą czarną siknie, która przywodzi na myśl czarnego łabędzia ( Tytuł zdjęcia na Insta to Black Swan, czyli własnie czarny łabędź). Wygląda wprost olśniewająco. Zresztą zobaczcie sami, zdjęcie znajduje się poniżej.

Wiktoria Gąsiewska: Jej waga stała się powodem do zmartwień wśród fanów!

Kolejna Metamorfoza aktorki na Insta, tym razem jednak niepokoi waga, bowiem Wiktoria Gąsiewska widocznie schudła co pokazują jej ostatnie zdjęcia
Kolejna Metamorfoza aktorki na Insta, tym razem jednak niepokoi waga, bowiem Wiktoria Gąsiewska widocznie schudła co pokazują jej ostatnie zdjęcia. Screen/ Instagram

Część fanów Wiktorii wyraziła jednak zaniepokojenie faktem, że aktorka kolejny raz schudła. Czy wy również uważacie, że za bardzo?

Czytaj też: Woźniak-Starak wyznała prawdę o mężu. Nikt tego nie wiedział

Na szczęście były to odosobnione przypadki. Większość użytkowników Instagrama nie mogła wyjść z podziwu, jak pięknie Wiktoria wyglądała w tej sukni.

„Wow, jaka przemiana!”

„Na początku cię nie poznałam!”

– pisali w komentarzach zachwyceni fani.

źródło: Styl

Polecamy także:

Skandal po pogrzebie Królikowskiego! To niewyobrażalne

Gessler i Adamczyk mieli romans! Magda skutki odczuwa do dziś

Adam Małysz zszokował Polaków. Przekazał fatalne wieści

Przymusowa kwarantanna 700 osób w Oławie. Są wyniki badań

Kurdej-Szatan boi się o swoje życie. To nie są żarty

60 osób zaraziło się koronawirusem podczas pogrzebu

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →