Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Ostatnio media obiegła informacja o tym, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner czekają na rozwód. Jakiś czas temu matka lidera Ich Troje ujawniła problemy swojego syna. Stwierdziła, że Michał Wiśniewski ma problem jeżeli chodzi o alkohol. Czy mogło to mieć wpływ na małżeństwo?

CZYTAJ TAKŻE: Lewandowski naraża własne życie! Tym razem przesadził

Szczere słowa padły w wydanej w zeszłym roku biografii Grażyny Wiśniewskiej, matka wokalisty Ich Troje przyznaje w niej, że cierpiała na alkoholizm, ale od ponad 14 lat jest od tego nałogu wolna. Jej syn, Michał Wiśniewski, także nie ustrzegł się pokusie jaką stanowi alkohol i problemu jaki jest kiedy się go nadużywa.

Wiśniewski szczerze, alkohol był problemem

Michał Wiśniewski i alkohol nie idą w parze. Matka lidera Ich Troje twierdziła, że miał z nim problem. Czy miało to wpływ na rozwód z Dominiką Tajner?
Michał Wiśniewski, fot.: YouTube/Screen

Przyznała, że jej syn dopiero od niedawna nie pije alkoholu, nawet zdecydował się na wszywkę z esperalem, co wydaje się dziwne w 21 wieku, kiedy istnieją lepsze metody leczenia tego problemu. Ostatnio świat obiegła informacją, że Wiśniewski i jego obecna małżonka Dominika Tajner biorą rozwód. Miejmy nadzieję, że nie skłoni to artysty do powrotu do butelki.

Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa, alkohol towarzyszył mu od najmłodszych lat. Wychowywany w patologicznej rodzinie przeżył wiele traum, między innymi rozwód rodziców, samobójstwo ojca, czy wspomniany już alkoholizm matki. Takie warunki życia spowodowały, że trafił do domu dziecka i do rodzin adopcyjnych, od których później wielokrotnie uciekał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie

Wiśniewski nauczony doświadczeniem postanowił dać matce ultimatum. Żeby mogła widywać wnuki musiała definitywnie zerwać z nałogiem. Co też uczyniła.

Od kilku tygodni małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner wisi na włosku, rozwód jest w toku. Chociaż sąd nie ustalił jeszcze daty rozprawy, a ostatnio para udała się do profesjonalnego mediatora. Może jednak się dogadają?

źródło: natemat.pl

POLECAMY:

Anja Rubik poważnie chora? Jej zdjęcia przeraziły ludzi
Mamed Khalidov przerywa milczenie! Wstrząsające wyznanie
Mucha dodała bardzo ostre zdjęcia! Panowie lepiej usiądźcie
Rozenek wyznał to publicznie – chodzi o jego stan zdrowia
Co zrobili z serialem „Ranczo”?! Polacy w szoku
Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. To chore!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →