Wiśniewski ma spore problemy! Paulina wyznała prawdę

Niedawno media obiegły plotki o nowym związku w jaki zaangażował się lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, wybranka piosenkarza jest tajemnicza Paulina. Jak się okazuje kobieta miała pewne oczekiwania, którym wokalista nie sprostał. Rozwód z Dominiką Tajner nie dobiegł jeszcze do końca, a Wiśniewski ma już problem w nowym związku? Media donoszą, że Paulina jest w ciąży, więc problemy w związku są niewskazane.

Michał Wiśniewski jest już w nowym związku, wybranką jego serca jest tajemnicza Paulina. Podobno wokalista już jej podpadł. Cały czas trwa rozwód z Dominiką Tajner, Wiśniewski nie czekał jednak na rozwiązanie sprawy i związał się już z następną kobietą, ta wprowadziła się już, wraz ze swoimi dziećmi do jego willi. Media donoszą, że Paulina jest w ciąży.

CZYTAJ TEŻ: Oto jak Unia ZARŻNĘŁA polski transport ciężarowy! Tusk wyraził na wszystko zgodę!

Mimo, że związek pauliny i Michała dopiero się rozpoczął, kobieta czuje się zawiedziona postępowaniem Wiśniewskiego. Oczekiwała od niego czegoś innego i czuje się już zniecierpliwiona jego zachowaniem. Mimo, że od kilku tygodni prasa plotkarska, aż huczy od informacji o nowym związku wokalisty Ich Troje to nadal nie wiemy kim jest tajemnicza Paulina. Muzyk postanowił nie komentować sytuacji i dać sobie trochę spokoju od mediów przy budowaniu nowego związku.

Michał Wiśniewski i Paulina przeżywają pierwszy kryzys w związku

Michał Wiśniewski (Ich Troje) w nowym związku, Paulina w ciąży, a już mają problemy, wciąż trwa rozwód z Dominiką Tajner.
Fot.: Michał Wiśniewski, screen/ YouTube

Paulina jednak oczekiwała czegoś innego. Kobieta, jak podają informatorzy blisko związani z wokalistą, jest gotowa by znaleźć się w ogniu fleszy aparatów paparazzi i chce być rozpoznawalna. Wiśniewski pozostaje jednak niewzruszony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda miała wypadek! Nagle spadła w dół

Michał pragnie jak najbardziej odwlec moment, kiedy paparazzi i dziennikarze znów wkroczą do jego życia. Paulina wręcz przeciwnie. Chciałaby już zaprezentować się publicznie jako jego partnera

Tłumaczy osoba blisko związana z Michałem Wiśniewskim. Czy wokalista ugnie się w końcu pod oczekiwaniami swojej nowej partnerki?

źródło: Pikio

POLECAMY:

Gessler je kraba! Ludzie nie mają dla niej litości!
Nowy facet Wieniawy?! Wiemy kim jest!
Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!
Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Oto kim jest żona Schulza. Nie uwierzysz!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →