Kuba Wojewódzki ma problem! TVN jest niezadowolone

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN oraz jedna z największych gwiazd portalu Instagram. Dziennikarz od lat na antenie stacji TVN prowadzi swój własny program rozrywkowy pt. „Kuba Wojewódzki show”. To tam od 2001 roku zaprasza największego gwiazdy polskiej muzyki,  kina, serialu, a nawet i polityki. Jego program w 2006 roku przeniósł się z telewizji Polsat do TVN. Od tamtego momentu Wojewódzki przez miliony fanów jest uważany za jedną z najważniejszych i największych gwiazd komercyjnej telewizji. Niestety w ostatnich miesiąc zanotował poważne problemy z oglądalnością.

Kuba Wojewódzki traci oglądalność w TVN? Gwiazdor portalu Instagram ma problem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki przede wszystkim to samozwańczy Król TVN.  Komercyjna stacja jego premierowe  odcinki programu „Kuba Wojewódzki show” pokazywała w praktycznie każdy wtorek o godzinie 22.30, od 3 września do 26 listopada. W tym czasie show Kuby miało średnio 11,29 proc. udziału w rynku – najwięcej spośród wszystkich największych stacji telewizyjnych w kraju. Z kolei udział TVP 1 wynosił 6,54 proc., TVP 2 – 6,29 proc., a Polsatu – 5,78 proc. W grupie komercyjnej TVN osiągnął 15,4 proc. udziału.

CZYTAJ TAKŻE: Lara Gessler nago! Córka Magdy Gessler szaleje na Instagramie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z najnowszych danych wynika także, że program Kuby Wojewódzkiego w najnowszej odsłonie oglądało średnio 955.5 tysiąca widzów. Jest to spadek w stosunku do oglądalności sprzed roku, która wynosiła ponad jeden milion. Według danych przytoczonych przez
Nielsen Audience Measurement wynika, że
najwięcej widzów stacja TVN zebrała przy  odcinkach z udziałem Edyty Górniak i Michała Figurskiego oraz z Tomaszem Zeliszewskim, Mieczysławem Jureckim i Igorem Kwiatkowskim. TVN z reklam wokół programu Kuby Wojewódzkiego zebrało łącznie około 18,5 mln zł.

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN oraz jedna z największych gwiazd portalu Instagram. Dziennikarz prowadzi program rozrywkowy "Kuba Wojewódzki show".
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Niestety Kuba Wojewódzki problem przede wszystkim z oglądalnością ma już od dłuższego czasu. Już po zakończeniu wiosennej edycji jego talk-show pisaliśmy,  że wyniki oglądalności Kuby jest poniżej oczekiwań samego gwiazdora. Kuba wielokrotnie podkreślał w rozmowie ze swoimi gośćmi,  że ich rozmowy ogląda milionowa publika. Niestety w ostatnim roku ta tendencja znacząco opadła. Jesienią w dalszym ciągu programy Kuby Wojewódzkiego ogląda mniej niż milion widzów. Mimo wszystko Kuba nie jest uzależniony od TVN. Na co dzień prowadzi własną restaurację oraz otrzymuje olbrzymie wynagrodzenia za reklamy zamieszczane na portalu Instagram.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Panowie lepiej usiądźcie! Maja Sablewska pokazała za dużo!
Marina zniszczona! Ludzie mają dość jej hipokryzji

Polecamy również:

Wieniawa wyśmiana na Insta! W co ona się ubrała?!
Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sam się pochwalił…
Maja Bohosiewicz zaatakowana w sieci! Fani byli bezwzględni!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →