Żona Hefnera otworzyła testament i przeżyła SZOK! Tego się nikt nie spodziewał…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wdowa po zmarłym Hugh Hefnerze nie odziedziczy po nim fortuny – twierdzą tabloidy. Związek 31-letniej modelki i o 60 lat starszego założyciela magazynu “Playboy” wzbudzał ogromne emocje. Media utrzymują, że Hefner nie uwzględnił Crystal Harris w testamencie, ale miał zagwarantować, że po jego śmierci zostanie “otoczona opieką”.

31-letnia Crystal Harris i zmarły w środę w wieku 91 lat Hugh Hefner mieli przed ślubem 31 grudnia 2012 roku podpisać intercyzę, na mocy której Harris zrzekła się praw do fortuny męża w przypadku jego śmierci – donosił w 2013 roku magazyn “US Weekly”, powołując się na anonimowe źródła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magazyn pisał, że szacowana wówczas na 43 miliony dolarów fortuna miała zostać podzielona pomiędzy czworo dzieci Hefnera, szkołę filmową działającą przy Uniwersytecie Południowej Kalifornii oraz szereg instytucji charytatywnych.

Brytyjski tabloid “Mirror” twierdzi jednak, że choć Harris nie została dodana do listy spadkobierców, to Hefner miał zastrzec, że po jego śmierci ma ona zostać “otoczona opieką”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hugh Hefner był o 60 lat starszy od Crystal Harris
Związek Harris i Hefnera nie obył się bez skandali. Para planowała ślub już w czerwcu 2011 roku, ale pięć dni przedtem ceremonia na 300 osób została odwołana. 25-letnia wówczas Harris twierdziła, że sprawy z jej narzeczonym przybrały zbyt szybki obrót i że ślub nie jest tym, o czym marzyła.

Tabloidy lansowały wówczas teorię, że prawdziwym powodem był romans modelki, czemu ona zaprzeczała. W wywiadzie radiowym Harris ośmieszyła narzeczonego, gdy stwierdziła, że uprawiała z nim seks tylko raz i że trwał “dwie sekundy”. Potem przeprosiła za swoje słowa i wyjaśniła, że była “przestraszona” i “nieprzygotowana” na wywiad.

Harris i Hefner zeszli się ponownie w połowie 2012 roku. Hefner stwierdził wówczas, że chce spędzić resztę życia z Crystal. “Ogromna różnica wieku pomiędzy Crystal a mną nie ma znaczenia. Jakikolwiek czas mi pozostał, chcemy go spędzić razem” – napisał wówczas na Twitterze. Para pobrała się w sylwestra 2012 roku. – Ten czas jest niesamowity. Jestem bardzo szczęśliwa, Hef jest bardzo szczęśliwy i jesteśmy oboje podekscytowani – powiedziała kobieta krótko po weselu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Crystal Harris była trzecią żoną Hefnera. W 1949 roku poślubił Mildred Williams, z którą rozwiódł się po 10 latach. W 1989 roku wziął ślub z Kimberly Conrad. Z nią także rozstał się po 10 latach. Hefner ma czworo dzieci: Christie, Davida, Marstona i Coopera.

Jak pisze agencja Reutera, Hefner, którego imperium składało się między innymi ze sztandarowego miesięcznika, telewizji, filmów, a także klubów i rezydencji, bywał określany jako zainteresowany seksem Piotruś Pan (nawiązując do postaci chłopca, który nie chciał dorosnąć). Agencja AP nazywa Hefnera “palącym fajkę hedonistą”. W jego legendarnej rezydencji o nazwie Playboy Mansion mieszkało nawet siedem młodych blondynek, co pokazano w emitowanym od 2005 do 2010 roku reality show “Króliczki Playboya”.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →