Szymon Hołownia tłumaczył się ze szczepienia. Dziennikarz musiał mu przerwać
Ukazał się w WP program "Tłit" i wywiad, w którym Szymon Hołownia komentuje szczepienie i słowa PAD, czy to celowa manipulacja?

Ukazał się w WP program „Tłit” i wywiad, w którym Szymon Hołownia komentuje szczepienie i słowa PAD, czy to celowa manipulacja?

Czytaj też: Amerykanie chcieli zrzucić bomby jądrowe na Polskę! Byliśmy o krok od zagłady. Odtajniono dokumenty

Szymon Hołownia wciąż tłumaczy się ze szczepienia na koronawirusa, wciąż nie widzi nic złego w tym, że skorzystał, mało tego podczas ostatniego programu w Wirtualnej Polsce, były kandydat na prezydenta dopuścił się manipulacji. Dziennikarz musiał zareagować i wyjaśnić Hołowni co PAD miał na myśli… Aż tak duże nierozgarnięcie czy celowa manipulacja słowami Andrzeja Dudy?

Podczas programu Szymon Hołownia komentując swoje szczepienie na COVID-19 uparcie twierdził, że nie widzi nic złego w tym, że zaszczepił się jako 40-latek. Podkreślił, że zrobiły to raz jeszcze.

Były kandydat na prezydenta mówił dalej, że poleca to każdemu 40-latkowi który otrzymał skierowanie. Dodał również, że przed zaszczepieniem upewnił się, że jeśli on nie przyjmie tej szczepionki to ta wtedy się zmarnuje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szymon Hołownia w programie Tłit komentował swoje szczepienie na COVID-19

Apeluję, aby też nie ulegać manipulacjom, które przez ostatnie dwa dni bardzo intensywnie siali w sieci i w innych miejscach moi polityczni przeciwnicy, zwłaszcza z jednej partii, zaprzyjaźnionej podobno, ze zjednoczonej opozycji — padło na antenie programu Tłit z ust Szymona Hołowni.

Szymon Hołownia skarżył się również na polityków Platformy, którzy w jego opinii mają wciąż robić mu czarny PR i wypowiadać się niepochlebnie na temat jego działań jak i jego samego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz także: Wybuch topił kości. Po eksplozji nie pozostawały nawet szkielety

Zapytano lidera Polski 2050 również o wpis Andrzeja Dudy, w którym komentuje sprawę zaszczepienia się Szymona Hołowni.

Proponuję zostawić @szymon_holownia w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie On jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja!” – napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze komentując szczepienie jakie przyjął 40-letni Szymon Hołownia.

Szymon Hołownia zinterpretował słowa prezydenta w taki sposób, że zareagować musiał dziennikarz prowadzący rozmowę zarzucając liderowi ugrupowania manipulację.

Oczywiste jest, że mi chciał dokuczyć. Jego wilcze prawo, na tym też polega polityka, że jedni drugich kąsają po łydkach, nawet jeśli są prezydentami RP. (…) To, że prezydent RP, kraju który jest w samym środku III fali pandemii, w którym umierają setki ludzi, nazywa szczepienia słabością… — wypalił nagle Szymon Hołownia

Wypowiedź swojego gościa błyskawicznie przerwał prowadzący rozmowę.

Nie, nie… Panie prezesie, nie manipulujmy, powiem wprost” – redaktor Michał Wróblewski natychmiast zareagował.

Prezydent nie nazwał wszystkich szczepień słabością, tylko odnosi się konkretnie do pana. Bo nie da się ukryć, że pan bardzo mocno krytykował ministra Dworczyka za to, co się wydarzyło, a sam pan skorzystał z tej okazji i się zaszczepił jako 40-latek. Prezydent konkretnie do pana się odnosi, zresztą nie on jeden — podkreślił tłumacząc Hołowni co PAD miał na myśli.

Szymon Hołownia w programie Tłit komentował swoje szczepienie na COVID-19

Źródło: WP

Polecamy również:

W TU-154 w Smoleńsku doszło do eksplozji? Wstrząsające odkrycie włoskiego laboratorium

Gwiazda serialu „Ranczo” drastycznie schudła. Nie uwierzysz jak wygląda teraz

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Zdążył to zrobić przed śmiercią

Tak kiedyś wyglądała Anna Mucha. Ciężko uwierzyć, że to ona

To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy, to nie był