Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha jest jurorem w programie „Dance Dance Dance” produkcji TVP, widzowie zwrócili uwagę nie tylko na jej cięty język i bardzo krytyczne opinie, ale również na wyzywający strój i zdjęcia umieszczone na Insta- biust dosłownie się wylewał.

Anna Mucha w wyzywającej kreacji- biust dosłownie się wylewał

W sobotę wieczorem TVP wyemitowało odcinek programu „Dance Dance Dance”, w którym jako jurorka debiutuje znana wszystkim Anna Mucha. Już podczas odcinka doszło do skandalu, gdy aktorka ostro skrytykowała Katarzynę Stankiewicz. Nie umknęło to uwadze widzów, którzy w przeważającej większości nie poparli zachowania jurorki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Co wydarzyło się w noc śmierci Woźniak-Staraka? Oto prawda

Bohaterka wielu seriali znana jest również z tego, że uwielbia dodawać kontrowersyjne zdjęcia na swoje konto na Insta. Tym razem nie było inaczej. Anna Mucha skutecznie odwracała uwagę czerwoną kreacją, która odsłaniała biust. Biorąc pod uwagę ilość pikantnych sesji zarówno tych profesjonalnych jak i „z ręki” – to zdjęcie jest bardzo delikatne. Pozostaje jednak w konwencji „wampa”. Najwidoczniej aktorka lubi szokować w ten sposób.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zapewne męska część publiki programu „Dance Dance Dance” nie miała nic przeciwko i czeka na kolejny odcinek programu by móc podziwiać zjawiskową piękność. Jednakże wielu komentatorów zwraca uwagę, że Anna Mucha zaczyna delikatnie przesadzać i sugerują aby pokazała się z nieco innej strony wrzucają bardziej grzeczne zdjęcia.

Pierwszy odcinek „Dance Dance Dance”

Premierowy odcinek programu rozrywkowego zszokował spora część widzów. Według wielu opinii Anna Mucha za bardzo wzięła sobie do serca bycie jurorem. Skrytykowała bowiem chyba każdego występującego na scenie. Nawet jej fani dali jej do zrozumienia, że nieco przesadza i powinna być bardziej merytoryczna w tym co wypowiada.

Anna Mucha zadebiutowała w programie "Dance Dance Dance" w TVP, widzowie zwrócili uwagę na strój i zdjęcia umieszczone na Insta- biust dosłownie się wylewał
Anna Mucha zadebiutowała w programie „Dance Dance Dance” w TVP, widzowie zwrócili uwagę na strój i zdjęcia umieszczone na Insta- biust dosłownie się wylewał

Anna Mucha jednak zdaje się tym nie przejmować, ponieważ przed nagrywaniem wielokrotnie wspominała, że nie zamierza pobłażać uczestnikom. Czyżby własnie taka była konwencja jej występów w tym programie? To okaże się już wkrótce podczas drugiego odcinka. Jak zwykle będzie go można obejrzeć na TVP w sobotni wieczór.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oglądaliście? Jakie są wasze wrażenia?

Źródło: wLocie, Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nikt nie wiedział kim jest ojciec Szpaka. Teraz już wszystko jasne

Roznerski skomentował śmierć Królikowskiego, po jego słowach rozpętało się piekło

Wałęsa oszalał? Wskazał winnego katastrofy w Smoleńsku

Ich małżeństwo nie było jak z bajki. Wyciekła cała prawda

Wiktoria Gąsiewska szokuje na Insta: Genialna metamorfoza

Rosja wydała oświadczenie ws rocznicy katastrofy smoleńskiej

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →