TVN potwierdził najgorsze. Chylińska ma poważny problem

TVN ogłosił, że w jesiennej ramówce zabraknie „Mam Talent„, co oznacza, że Agnieszka Chylińska zostaje bez pracy – czy to oznacza problem finansowy?

Czytaj też: Kolejne zachorowania i zgony. Najnowszy raport resortu zdrowia

Agnieszka Chylińska przez ostatnie lata urosła do miana jednej z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Taki obrót spraw zawdzięcza nie tylko swoim występom na scenie i kolejnych hitom, ale także temu, że bierze udział w różnych programach jako jurorka.

Właśnie dotarła do nas smutna informacja, że w jesiennej ramówce TVN zabraknie jednego z nich. Chodzi tu oczywiście o Mam Talent, który towarzyszy nam od lat, a Agnieszka jest w nim jurorką od samego początku.

Wielu młodszych fanów wokalistki kojarzy ją bardziej właśnie z Mam Talent, niż z jej występów scenicznych. Jej nieraz surowe, lecz za razem pełne empatii podejście do uczestników zjednało jej bardzo wielu nowych fanów.

Agnieszka Chylińska ma teraz wielki problem

Jednak mimo ciągłego zainteresowania programem, nie przyjdzie nam zobaczyć 13 edycji, w tym roku. Show nie widnieje w jesiennej ramówce. Z powodu epidemii koronawirusa castingi do kolejnej edycji zostały przeniesione na przyszły rok.

Zobacz również: Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

A to oznacza, że skład jury w osobach: Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli będzie pozbawiony dochodu z tego źródła jeszcze przez długi czas.

„Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa „Mam talent!” będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku”

– wyjaśniła Joanna Górska z TVN.

TVN ogłosił, że w jesiennej ramówce zabraknie "Mam Talent" co oznacza że Agnieszka Chylińska zostaje bez pracy - czy to oznacza problem finansowy?
TVN ogłosił, że w jesiennej ramówce zabraknie „Mam Talent” co oznacza że Agnieszka Chylińska zostaje bez pracy – czy to oznacza problem finansowy? Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Nowa wizja Jackowskiego przeraża! To już się zaczyna

Kaczyński na ostro! Powiedział co sądzi o Trzaskowskim i Sikorskim

Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →