Kim Dzong Un nie żyje? Jego doradca ujawnił prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim Dzong Un, dyktator nie żyje i zmarł po tym jak miał operację na serce? Wciąż jednak to tylko domysły bowiem Korea Północna twierdzi, że dyktator ma się dobrze. Jaka jest prawda i kiedy ją poznamy?

Czytaj także: Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce! Podano datę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od kilku dni w sieci pojawiają się informacje głoszące, że Kim Dzong Un, dyktator Korei Północnej nie żyje. Według doniesień miał umrzeć po koniecznej operacji na serce, bowiem od dawna 36 latek ciężko chorował.

W chwili gdy cały świat snuje spekulacje, wszelkie wątpliwości postanowił „rozwiać” doradca przywódcy. Zabrał głos i „ujawnił prawdę”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pierwsze doniesienia o śmierci dyktatora pojawiły się po tym, jak Kim Dzong Un nie był obecny na obchodach zorganizowanych z okazji rocznicy swojego dziadka.

Kim Dzong Un nie żyje? Głos zabrał jego doradca

Zagraniczne media podały, że 36-letni przywódca Korei Północnej miał bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Chorował na serce.

Zobacz również: Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Problemy ze zdrowiem były na tyle poważne, że musiał poddać się operacji ratującej życie. Specjalnie do jej przeprowadzenia ściągnięto najlepszych lekarzy z Chin. Mieli oni uratować życie i zdrowie Kim Dzong Una.

Tuż po operacji przywódca miał być w bardzo złym stanie. I tu własnie pojawiły się plotki o śmierci dyktatora. W związku z rosnącą niepewnością na świecie, głos zabrał doradca Kim Dzong Una:

„Kim Dzong Un żyje i ma się dobrze. Od 13 kwietnia przebywa w rejonie Wonsan. Nie wykryto na razie żadnych ruchów budzących jakiekolwiek podejrzenia”

– twierdzi doradca ds. bezpieczeństwa rządu Korei Południowej Moon Jae-in.  

Media przypominają, że to nie jest pierwszy raz kiedy Kim Dzong Un znika z przestzeeni medialnej i publicznej. Wcześniej, podobnie jak teraz równiez pojawiały sie pogłoski o jego śmierci – za każdym razem nie trafione.

Obecnie sytuacja jest nieco inna, bowiem polityka nikt nie widział od 11 kwietnia. To najdłuższy okres w którym de facto nic nie wiadomo o Kim Dzong Unie prócz tego co przekazują jego przyboczni.

A jak państwo sądzą? Co się stało z północnokoreańskim dyktatorem?

Źródło: PAP, Interia, RMF

Kim Dzong Un, dyktator nie żyje i zmarł po tym jak miał operację na serce? Wciąż jednak to tylko domysły bowiem Korea twierdzi,że dyktator ma się dobrze
Kim Dzong Un, dyktator nie żyje i zmarł po tym jak miał operację na serce? Wciąż jednak to tylko domysły bowiem Korea twierdzi,że dyktator ma się dobrze

Czytaj też: 

Gigantyczna wpadka Biedronki! Rozdawali sprzęt za darmo

Znamy stan zdrowia córki Kowalskiej. Ciężko powstrzymać emocje

Mucha ostro pojechała! Nie zostawią na niej suchej nitki

Zobacz także:

Drugi etap znoszenia obostrzeń już wkrótce! Podano datę

Nad tym pracowała Żarska tuż przed śmiercią. Pokazano reportaż

Bieniuk ma kolejne problemy! Najpierw synek, a teraz Oliwia…

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →