Skandal w TVP! Uczestniczka bierze lesbijski ślub

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przedstawicielka LGBT w Rolnik szuka Żony? Krystyna i Robert to gwiazdy drugiej edycji programu „Rolnik szuka Żony”w TVP, którego prowadzącą jest od 2014 roku Marta Manowska. Dziś się okazuje, że jedna z byłych uczestniczek po występie w programie odnalazła miłość swojego życia i już niedługo ma zamiar wziąć lesbijski ślub! Dla fanów programu jest to bez wątpienia spore zaskoczenie, ponieważ takiej sytuacji z pewnością nikt się nie mógł spodziewać. Była uczestniczka o swojej życiowej decyzji postanowiła poinformować swoich fanów za pośrednictwem portalu Instagram. Dziś wielu fanów reality show jest w olbrzymim szoku.

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mowa tu o Krystynie, która była uczestniczką drugiej edycji głośnego reality show TVP – „Rolnik szuka Żony”. Tak sylwetkę kandydatki Roberta przybliżył program: 24 lata. Urodzona i wychowana na Białorusi, w wieku 18 lat wyjechała z rodzinnego miasta i trafiła do Warszawy, gdzie podjęła studia i uzyskała dyplom brytyjski (aktualnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim) oraz rozpoczęła pracę w polskim oddziale dużej, międzynarodowej firmy. Choć w pracy używa głównie języka angielskiego, doskonale włada też językiem polskim. W rzadkich wolnych chwilach uprawia indor cycling, haftuje, rozwiązuje łamigłówki i spotyka się ze znajomymi. Często też podróżuje – zarówno w związku z pracą, jak i dla własnej przyjemności. Krystyna nie ma w Polsce rodziny, więc chciałaby znaleźć kogoś z kim założy tu własną. Marzy też o dzieciach. – czytamy na profilu programu „Rolnik szuka Żony”.

LGBT w Rolnik szuka Żony?  Krystyna i Robert to gwiazdy drugiej edycji  "Rolnik szuka Żony"w TVP, którego prowadzącą jest od 2014 roku Marta Manowska.
Marta Manowska / screen YouTube

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Robert i Krystyna z Rolnik szuka Żony – Przedstawicielka LGBT w Rolnik szuka Żony?

Bez wątpienia do programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska zgłaszają się przeróżne osoby. Jedną z nich była Krystyna, która wychowywała się do 18 roku życia na Białorusi, a następnie wraz z krewnymi przeniosła się do Warszawy, gdzie kontynuowała swoją edukację. Kobieta podjęła również decyzję o wzięciu udziału w programie „Rolnik szuka Żony”. Białorusinka była jedną z kandydatek Roberta, która była jedną z faworytek widzów oraz samego rolnika. Ostatecznie serce Roberta zdobyła Agnieszka, z którą mężczyzna wziął ślub i dochował się potomstwa. W takiej sytuacji Krystyna postanowiła dalej szukać miłość, a jej serce tym razem podbiła… kobieta, z którą już wkrótce ma zamiar wziąć lesbijski ślub LGBT. O całym wydarzeniu postanowiła poinformować za pośrednictwem portalu Instagram.

Reality show TVP

Rolnik szuka żony jest to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1, prowadzony przez Martę Manowską oparty na formacie The Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle. W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy. 

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!
Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →