Magda Gessler szczerze o Big Brotherze. Oto jej faworyci

Magda Gessler odwiedziła wczoraj program Big Brother, którego emisja odbyła się w TVN7. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje była pod olbrzymim wrażeniem tegorocznej ekipy programu,  która wywarła na niej olbrzymie wrażenie. W rozmowie w mediami celebrytka skomentowała swoje ewentualne uczestnictwo w tego typu show oraz kwestię tego, kto z aktualnych uczestników jest dla niej wyraźnym faworytem.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Magda Gessler odwiedziła program Big Brother, którego emisja odbyła się w TVN7.

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie stacji TVN występuje od 2010 roku, a jej pierwszym programem były emitowane do dziś Kuchenne Rewolucje. W ciągu dziewięciu lat Pani Magda wystąpiła również w takich programach telewizyjnych jak choćby MasterChef czy Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska. Dziś przyszła pora na debiut w innymi kultowym już reality show, którym jest Big Brother. Gwiazda w rozmowie z mediami zdradziła swoje wrażenia związane z tym wstępem.

Magda Gessler odwiedziła wczoraj program Big Brother, którego emisja odbyła się w TVN7. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje była pod wrażeniem.
Magda Gessler odwiedziła wczoraj program Big Brother, którego emisja odbyła się w TVN7. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje była pod wrażeniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Magda Gessler 26 września wystąpiła w jednym z pierwszych odcinków reality show Big Brother, którego emisja odbywa się na antenie stacji TVN. Znana restauratorka była pod ogromnym wrażeniem tegorocznych uczestników, którzy wywarli na niej olbrzymie wrażenie. Również w opinii restauratorki jest już dwójka wybrańców Wielkiego Brata, którą śmiało można określić mianem frustratów. Mowa tu o Dawidzie i Oli, którzy według znanej restauratorki wywarli na niej olbrzymie wrażenie.

Dawid to przede wszystkim bardzo delikatny, fajny i mądry człowiek. A Ola była bardzo miła i taka kobieca. Miała coś w sobie. – stwierdziła Magda Gessler.

Restauratorka pytana o swój ewentualny udział w programie jako uczestniczka jednoznacznie stwierdziła,  że to nie dla niej.

Nie, myślę, że nie! Przeszkadzałoby mi to również, że jestem zamknięta i ograniczona. A ja lubię robić to, co ja chcę.
– stwierdziła gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →