Gorąco w MasterChef! Takich emocji jeszcze nie było!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

MasterChef Meksyk premiera już 24 Listopada w TVN!  Czym tym razem swoich uczniów zaskoczą jurorzy,  którymi od lat są Magda Gessler,  Michel Moran oraz Anna Starmach? W programie zostało zaledwie pięciu uczestników,  którzy tydzień temu otrzymali przepustki do udziału w półfinale,  który ma miejsce w Meksyku. Wśród kandydatów do zwycięstwa są wciąż między innymi: Marlena Cichocka, Mariusz Komenda, Ania Łempicka i Magda Waś i Grzegorz Zawierucha. Kto będzie pozytywnie wspominać wyjazd do Ameryki Północnej,  a kto pożegna się z programem?

MasterChef to przede polski program kulinarny emitowany od 2 września 2012 na antenie TVN. Show jest oparte na brytyjskim formacie o tej samej nazwie. Do tej pory każda kolejna edycja pojawiała się co rok, jesienią. Jurorami programu od samego początku są Magda Gessler,  Michel Moran oraz Anna Starmach. Program uchodzi za jeden z bardziej prestiżowych programów kulinarnych w kraju. Zwycięzca otrzymuje aż 100 tysięcy złotych nagrody oraz dodatkową darmową promocję swojej własnej książki gastronomicznej. Nie ulega wątpliwości,  że uczestnicy programu mają o co walczyć. Stawka jest naprawdę bardzo wysoka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

MasterChef Meksyk premiera już 24 listopada w TVN

Masterchef Meksyk premiera już 24 Listopada w TVN!  Czym swoich uczniów zaskoczą jurorzy,  którymi od lat są Magda Gessler,  Michel Moran oraz Anna Starmach?
MasterChef/ screen YouTube

Program MasterChef zbliża się coraz większymi krokami do wielkiego finału. W programie zostało zaledwie pięciu uczestników,  którzy tydzień temu otrzymali przepustki do udziału w półfinale,  który ma miejsce w Meksyku. Wśród kandydatów do zwycięstwa są wciąż między innymi: Marlena Cichocka, Mariusz Komenda, Ania Łempicka i Magda Waś i Grzegorz Zawierucha. Według internautów największym faworytem jest Grzegorz Zawierucha. Kielczanin w zeszłym tygodniu jako pierwszy zapewnił sobie przepustkę do półfinału mającego miejsce w Meksyku. Czy w takiej sytuacji może być już pewien udziału w wielkim finale?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Innym z grona poważnych kandydatów do wygranej jest przede wszystkim Marlena Cichocka. Młoda mistrzyni kuchni marzy przede wszystkim o tym, aby założyć swoje własne bistro. Na dodatek chciałby w przyszłości pisać książki o tematyce gastronomicznej. Nie ulega wątpliwości,  że młoda kandydatka nieraz w programie potrafiła udowodnić,  że o gotowaniu wie naprawdę bardzo wiele.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

– Chciałaby mieć przede wszystkim swoje bistro i w nim gotować dla ludzi. Jej ulubionymi szefami kuchni są Karol Okrasa i Julia Child – marzy o pisaniu książek kucharskich takich jak ona. Lubi potrawy wschodnie, włoskie i polskie. Rozbierania mięsa i filetowania ryb nauczył ją dziadek. Kiedy nie gotuje, pomaga mężowi prowadzić agencję artystyczną. W wolnych chwilach podróżuje, fotografuje i żongluje. – czytamy na temat Marleny na oficjalnej stronie programu MasterChef.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

MasterChef Meksyk premiera już 24 listopada w TVN.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?
Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem
Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?
Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →