Serial Ranczo wraca?! „Lucy” podała datę premiery

Serial Ranczo to produkcja TVP, która od lat posiada olbrzymią ilość fanów w Polsce. Główne postacie w serialu są odgrywane przez takich aktorów jak choćby Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski czy Cezary Żak. Niestety trzy lata temu władze TVP podjęły decyzję o zakończeniu emisji popularnego serialu. Dziś w pojawiła się iskierka nadziei na to, że już niedługo ujrzymy popularny serial ponownie. Szczegóły w tym temacie postanowiły zdradzić dwie najważniejsze aktorki serialu. Można powiedzieć, że w całej sytuacji jest dobra i zła wiadomość.

CZYTAJ TEŻ: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

Serial Ranczo został pierwszy raz wyemitowany w TVP w 2006 roku. Do tej pory mogliśmy oglądać jego dziesięć sezonów. Niestety w 2016 roku władze telewizji publicznej podjęły decyzję o zakończeniu nagrań nowych odcinków. Dziś jednak pojawiły się nowe informację, które rzucają cień szansy na to, że już niedługo nowe odcinki 11 sezonu serialu Ranczo pojawią się na naszych ekranach. Kiedy to nastąpi? Wszelkie szczegóły dotyczące wznowienia nagrań postanowiła zdradzić Ilona Ostrowska – serialowa Lucy Wilska.

Serial Ranczo wróci?

Serial Ranczo to produkcja TVP. Główne postacie w serialu są odgrywane przez takich aktorów jak choćby Ilona Ostrowska,  Paweł Królikowski czy Cezary Żak.
Ilona Ostrowska/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

  • Ja też jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy – zdradziła w wywiadzie z portalem „Jastrząb Post”. Spytana o to, czy rok 2020 będzie rokiem serialu „Ranczo”, Ilona Ostrowska odpowiedziała bez wahania: – Tak, myślę, że tak będzie!

Z kolei Grażyna Zielińska – serialowa Babka, stwierdziła, że nagrania zostały wznowione, lecz w pewnym momencie przerwane z powodów finansowych.

  • Informacje te krążą od półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy. Miał być film fabularny: Ranczo, zemsta wiedźm, a potem 6 odcinków serialu z możliwością przedłużenia (…) Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma – podsumowała.

To również może Cię zainteresować:

Premier Mateusz Morawiecki ostro o sądach. Będą radykalne zmiany!
Mamy REKORD! Przez 6 lat, dokładnie tyle do podziału dla rodziny Owsiaków! Kwota zwala z nóg
Zdrójkowski przerwał milczenie! Cała prawda o rozstaniu z Gąsiewską
Wojciechowska ujawnia całą prawdę o swoim związku. Szczera do bólu

/Paweł Królikowski / Cezary Żak

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →